Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 20.04.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Firma weszła i już burzy

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Firma weszła i już burzy Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
17.03.2014
small.jpgFirma Budownictwo Ogólno- Usługowe z Brodnicy przystąpiła do budowy parkingu przy ul. Św. Mikołaja 5.  Zgodnie z umową roboty powinny trwać do maja 2015r. jednak wykonawca p. Krzysztof Gółkowski zapewniał w czasie podpisywania umowy (grudzień 2013r.) że zakończy do czerwca br. Całkowity koszt inwestycji to prawie 210tys.zł.

 

Nowy, 35-stanowiskowy obiekt powstanie w miejscu obecnych trybun starego boiska. Jest to działka gminna na której zlokalizowany jest jeden z trzech budynków urzędu. Parking służyć będzie do jego obsługi, a w przyszłości do obsługi cmentarza. Stojące tam reklamy zostaną przesunięte, a betonowe ogrodzenie zdemontowane. Powstanie nowe ogrodzenie pomiędzy parkingiem a boiskiem. Zdemontowane, betonowe ogrodzenie zostanie wykorzystane do wygrodzenia działki gminnej we Frydrychowie.

Często odbieram sygnały o kłopotach z parkowaniem na terenie miasta, szczególnie w dni handlowe. W ostatnim okresie powstały nowe miejsca przy ul. Szkolnej, Fosie, wokół Parku 730-lecia, przy gimnazjum czy na ul. Strażackiej. Jednak nadal było to mało. Wygospodarowałem kolejny teren na ten cel. Liczę, że te 35 miejsc zaspokoi potrzeby. Obecnie, praktycznie nie ma już innych możliwości- informuje Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski.

1.jpg
 2.jpg
 3.jpg

 

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!