Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 19.03.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Srebrna Magdalena ustanowiła swój nowy rekord życiowy

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Srebrna Magdalena ustanowiła swój nowy rekord życiowy Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
18.03.2014
small.jpgW dniu 15 marca br. w Tarnobrzegu odbyły się Mistrzostwa Polski Seniorów i Juniorów do lat 18, 20, 23 oraz Weteranów w Wyciskaniu Sztangi Leżąc (w sprzęcie specjalistycznym).

Sekcję Trójboju Siłowego LKS „PROMIEŃ" Kowalewo Pomorskie reprezentowała nasza zawodniczka Magdalena Błach. Pochodząca z Lipienicy uczestniczka Mistrzostwa Polski zakończyła z wynikiem 90kg. Co jest jej nowym rekordem życiowym.  Z tym wynikiem Magda uplasowała się na drugim miejscu w swojej kategorii wagowej do 57 kg. jako Seniorka.

Za dwa tygodnie (29 marca) kolejne zawody: Mistrzostwa Polski w Trójboju Siłowym Klasycznym w Mińsku Mazowieckim. Mam nadzieje że ciężka  praca i wyrzeczenia pozwolą Magdzie dobrze się zaprezentować - mówi trener sekcji Łukasz Karpiński.

Przypomnijmy, że na co dzień Magdalena intensywnie trenuje w siłowni Daisy Marcina Borkowskiego. Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski oraz koleżanki i koledzy życzą Magdalenie zwycięstwa w Mińsku.

1.jpg
 2.jpg
 3.jpg

 

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!