Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 22.06.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Srebrna Magdalena ustanowiła swój nowy rekord życiowy

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Srebrna Magdalena ustanowiła swój nowy rekord życiowy Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
18.03.2014
small.jpgW dniu 15 marca br. w Tarnobrzegu odbyły się Mistrzostwa Polski Seniorów i Juniorów do lat 18, 20, 23 oraz Weteranów w Wyciskaniu Sztangi Leżąc (w sprzęcie specjalistycznym).

Sekcję Trójboju Siłowego LKS „PROMIEŃ" Kowalewo Pomorskie reprezentowała nasza zawodniczka Magdalena Błach. Pochodząca z Lipienicy uczestniczka Mistrzostwa Polski zakończyła z wynikiem 90kg. Co jest jej nowym rekordem życiowym.  Z tym wynikiem Magda uplasowała się na drugim miejscu w swojej kategorii wagowej do 57 kg. jako Seniorka.

Za dwa tygodnie (29 marca) kolejne zawody: Mistrzostwa Polski w Trójboju Siłowym Klasycznym w Mińsku Mazowieckim. Mam nadzieje że ciężka  praca i wyrzeczenia pozwolą Magdzie dobrze się zaprezentować - mówi trener sekcji Łukasz Karpiński.

Przypomnijmy, że na co dzień Magdalena intensywnie trenuje w siłowni Daisy Marcina Borkowskiego. Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski oraz koleżanki i koledzy życzą Magdalenie zwycięstwa w Mińsku.

1.jpg
 2.jpg
 3.jpg

 

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!