Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 25.06.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Wystartowała kolarska liga UKS Województwa Kujawsko - Pomorskiego na 2014 rok

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Wystartowała kolarska liga UKS Województwa Kujawsko - Pomorskiego na 2014 rok Drukuj
Wpisał: Agnieszka Zielaskowska - sekretarz UKS "SOKÓŁ"   
18.03.2014

small.jpgW dniu 15 marca br. w miejscowości Cierpice rozegrano Mistrzostwa Województwa Kujawsko - Pomorskiego w kolarstwie przełajowym. Organizatorem imprezy był Urząd Gminy Wielka Nieszawka i UKS „Iskra" Mała Nieszawka. Na starcie stanęło ponad 110 zawodników w następujących kategoriach wiekowych: żak, młodziczka, młodzik; juniorka młodsza, junior młodszy, rozegrano również wyścig dla początkujących.

W kategorii żak zwyciężył Sebastian Kubacki z UKS Szaniec Świecie n/Osą. Nasi zawodnicy bardzo dobrze rozpoczęli sezon: Norbert Hass w kategorii żak zajął II miejsce, ósmy był Mateusz Walenciak, a debiutujący w sporcie kolarskim Bartosz Małkiewicz zajął dwunastą pozycję.

Zwycięstwo w kategorii młodziczka odniosła nasza zawodniczka Marta Brzozowska.

W kategorii młodzik pierwsze miejsce zajął Aleksander Nikiel z UKS Sprint Grębocin. Zawodnicy UKS „SOKÓŁ" Wielkie Rychnowo zajęli następujące miejsca: piąty był Daniel Śliwka, dwunasty Dominik Zawadzki, szesnaste miejsce zajął Adrian Marzec.

W kategorii junior młodszy zwyciężył Maciej Kwiatkowski z TKK Pacific Toruń, drugi był Adrian Brzozowski z TKK Pacific Toruń, wychowanek UKS SOKÓŁ Wielkie Rychnowo. 

Rozegrano również wyścig dla początkujących, w którym zwyciężył Grzegorz Chojnacki LZS „Iskra Ciechocin", trzeci był Rafał Marzec z UKS „SOKÓŁ" Wielkie Rychnowo. Dobry występ zanotowali pozostali nasi debiutanci: Jakub Midura osiągnął siódmą lokatę, a Anna Orzechowska zajęła jedenaste miejsce.

Gratulujemy naszym zawodnikom i zawodniczkom tak udanego początku sezonu i życzymy powodzenia w dalszych wyścigach.

 1.jpg
 2.jpg
 3.jpg
 4.jpg
 5.jpg
 6.jpg
 7.jpg

 

 


 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!