Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 21.02.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Wystartowała kolarska liga UKS Województwa Kujawsko - Pomorskiego na 2014 rok

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Wystartowała kolarska liga UKS Województwa Kujawsko - Pomorskiego na 2014 rok Drukuj
Wpisał: Agnieszka Zielaskowska - sekretarz UKS "SOKÓŁ"   
18.03.2014

small.jpgW dniu 15 marca br. w miejscowości Cierpice rozegrano Mistrzostwa Województwa Kujawsko - Pomorskiego w kolarstwie przełajowym. Organizatorem imprezy był Urząd Gminy Wielka Nieszawka i UKS „Iskra" Mała Nieszawka. Na starcie stanęło ponad 110 zawodników w następujących kategoriach wiekowych: żak, młodziczka, młodzik; juniorka młodsza, junior młodszy, rozegrano również wyścig dla początkujących.

W kategorii żak zwyciężył Sebastian Kubacki z UKS Szaniec Świecie n/Osą. Nasi zawodnicy bardzo dobrze rozpoczęli sezon: Norbert Hass w kategorii żak zajął II miejsce, ósmy był Mateusz Walenciak, a debiutujący w sporcie kolarskim Bartosz Małkiewicz zajął dwunastą pozycję.

Zwycięstwo w kategorii młodziczka odniosła nasza zawodniczka Marta Brzozowska.

W kategorii młodzik pierwsze miejsce zajął Aleksander Nikiel z UKS Sprint Grębocin. Zawodnicy UKS „SOKÓŁ" Wielkie Rychnowo zajęli następujące miejsca: piąty był Daniel Śliwka, dwunasty Dominik Zawadzki, szesnaste miejsce zajął Adrian Marzec.

W kategorii junior młodszy zwyciężył Maciej Kwiatkowski z TKK Pacific Toruń, drugi był Adrian Brzozowski z TKK Pacific Toruń, wychowanek UKS SOKÓŁ Wielkie Rychnowo. 

Rozegrano również wyścig dla początkujących, w którym zwyciężył Grzegorz Chojnacki LZS „Iskra Ciechocin", trzeci był Rafał Marzec z UKS „SOKÓŁ" Wielkie Rychnowo. Dobry występ zanotowali pozostali nasi debiutanci: Jakub Midura osiągnął siódmą lokatę, a Anna Orzechowska zajęła jedenaste miejsce.

Gratulujemy naszym zawodnikom i zawodniczkom tak udanego początku sezonu i życzymy powodzenia w dalszych wyścigach.

 1.jpg
 2.jpg
 3.jpg
 4.jpg
 5.jpg
 6.jpg
 7.jpg

 

 


 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!