Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 25.03.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Rozstrzygnięcie gminnego konkursu Przywracamy urok naszej gminie" 2013

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Rozstrzygnięcie gminnego konkursu Przywracamy urok naszej gminie" 2013 Drukuj
Wpisał: Joanna Jesionkowska   
20.03.2014

przywracamy_urok_small.jpgW roku 2013 przeprowadzono jedenastą edycję konkursu „Przywracamy urok naszej gminie", którego ideą jest przywrócenie estetycznego wyglądu miejscom zaniedbanym, zniszczonym i zaśmieconym. Konkurs skierowany jest nie tylko do jednostek sołeckich, ale także do osób fizycznych, prawnych, organizacji nie posiadających osobowości prawnych, stowarzyszeń, grup nieformalnych złączonych ideą konkursu.

W 2013 roku zostało złożonych 9 deklaracji. Podsumowania konkursu dokonano na sesji Rady Miejskiej w dniu 19.03.2014 r.:

I miejsce otrzymała Parafia Rzymsko-Katolicka pw. Św. Jana Chrzciciela w Pluskowęsach za zerwanie starego połamanego chodnika i ułożenie nowego chodnika z kostki brukowej na cmentarzu w stronę krzyża i małej bramki.

II miejsce ex aequo otrzymały:

Sołectwo Mlewo za naprawę i pomalowanie przystanku autobusowego oraz tablicy ogłoszeń, modernizację ogrodzenia przy Wiejskim Domu Kultury, odnowienie ław na tarasie i zamontowanie nowych daszków nad wejściami do WDK.

Sołectwo Piątkowo za odnowienie figurki Matki Boskiej, obsadzenie krzewami i roślinami terenu wokół figurki, wyłożenie kostką brukową podestu oraz chodnika prowadzącego do figurki.

III miejsce otrzymało Sołectwo Pluskowęsy za poprawę estetyki wokół stawu wraz z poprawą drogi dojazdowej do w/w terenu.

Ponadto wyróżnienia otrzymały:

  • Sołectwo Chełmoniec za zagospodarowanie terenu wokół remizo-świetlicy,

  • Sołectwo Lipienica za wykonanie boiska sportowego przy świetlicy wiejskiej.

Gratuluję nie tylko zwycięzcom, ale wszystkim, którzy brali udział w konkursie. Wszystkim uczestnikom konkursu dziękuję za zaangażowanie i wkład pracy w realizację podjętych działań.Burmistrz Miasta

/-/

Andrzej Grabowski


 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!