Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 26.06.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Rozstrzygnięcie gminnego konkursu Przywracamy urok naszej gminie" 2013

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Rozstrzygnięcie gminnego konkursu Przywracamy urok naszej gminie" 2013 Drukuj
Wpisał: Joanna Jesionkowska   
20.03.2014

przywracamy_urok_small.jpgW roku 2013 przeprowadzono jedenastą edycję konkursu „Przywracamy urok naszej gminie", którego ideą jest przywrócenie estetycznego wyglądu miejscom zaniedbanym, zniszczonym i zaśmieconym. Konkurs skierowany jest nie tylko do jednostek sołeckich, ale także do osób fizycznych, prawnych, organizacji nie posiadających osobowości prawnych, stowarzyszeń, grup nieformalnych złączonych ideą konkursu.

W 2013 roku zostało złożonych 9 deklaracji. Podsumowania konkursu dokonano na sesji Rady Miejskiej w dniu 19.03.2014 r.:

I miejsce otrzymała Parafia Rzymsko-Katolicka pw. Św. Jana Chrzciciela w Pluskowęsach za zerwanie starego połamanego chodnika i ułożenie nowego chodnika z kostki brukowej na cmentarzu w stronę krzyża i małej bramki.

II miejsce ex aequo otrzymały:

Sołectwo Mlewo za naprawę i pomalowanie przystanku autobusowego oraz tablicy ogłoszeń, modernizację ogrodzenia przy Wiejskim Domu Kultury, odnowienie ław na tarasie i zamontowanie nowych daszków nad wejściami do WDK.

Sołectwo Piątkowo za odnowienie figurki Matki Boskiej, obsadzenie krzewami i roślinami terenu wokół figurki, wyłożenie kostką brukową podestu oraz chodnika prowadzącego do figurki.

III miejsce otrzymało Sołectwo Pluskowęsy za poprawę estetyki wokół stawu wraz z poprawą drogi dojazdowej do w/w terenu.

Ponadto wyróżnienia otrzymały:

  • Sołectwo Chełmoniec za zagospodarowanie terenu wokół remizo-świetlicy,

  • Sołectwo Lipienica za wykonanie boiska sportowego przy świetlicy wiejskiej.

Gratuluję nie tylko zwycięzcom, ale wszystkim, którzy brali udział w konkursie. Wszystkim uczestnikom konkursu dziękuję za zaangażowanie i wkład pracy w realizację podjętych działań.Burmistrz Miasta

/-/

Andrzej Grabowski


 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!