Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 24.06.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Patron dla szkoły już tuż tuż

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Patron dla szkoły już tuż tuż Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
20.03.2014

small.jpgSzybkimi krokami zbliża się do nas magiczna data 1 czerwca. W tym dniu dzieci, nauczyciele oraz rodzice ze Szkoły Podstawowej w Wielkim Rychnowie będą świętować nie tylko Dzień Dziecka. Od czerwca ich szkoła otrzyma imię godnego patrona i sztandar. Przypomnijmy, że to uczniowie wybrali w tajnym głosowaniu patrona- Janusza Korczaka a rada miejska przyjęła uchwałę w tym temacie. Wybrano komitet organizacyjny, który pracuje już prawie rok.

Na piątym już spotkaniu informacyjnym w dniu 18 marca br. dyrektor Elżbieta Arbart złożyła informację o etapach prac w poszczególnych zespołach. Trwa nadal zbiórka pieniężna, sztandar, gablota i pamiątkowa tablica są  na ukończeniu, trwają pracę nad oprawą artystyczną, folderami i pamiątkami.

Burmistrz Miasta podziękował za zaangażowanie się w akcję p. Tadeuszowi Szydłowskiemu. Jako emerytowany wojskowy pozyskał do uświetnienia uroczystości orkiestrę wojskową oraz kampanię honorową z Centrum Szkolenia Artylerii i Uzbrojenia w Toruniu. W kwietniu spodziewamy się wizyty przedstawiciela służb mundurowych z którym omówiony zostanie przebieg uroczystości.

Podziękowania należą się również wszystkim społecznikom: sołtysom, radnym, przewodniczącej i radzie rodziców oraz nauczycielom za zaangażowanie w akcję pozyskania sponsorów dla tego przedsięwzięcia.  Społeczeństwo jest dumne mogąc wesprzeć nadanie imienia ich szkole- informuje Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski.

Wszystkie informacje o działaniach dot. patrona szkoły na stronie:

http://sprychnowo.ovh.org/viewpage.php?page_id=35

1.jpg
 2.jpg
 3.jpg
 4.jpg

 

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!