Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 20.04.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Patron dla szkoły już tuż tuż

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Patron dla szkoły już tuż tuż Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
20.03.2014

small.jpgSzybkimi krokami zbliża się do nas magiczna data 1 czerwca. W tym dniu dzieci, nauczyciele oraz rodzice ze Szkoły Podstawowej w Wielkim Rychnowie będą świętować nie tylko Dzień Dziecka. Od czerwca ich szkoła otrzyma imię godnego patrona i sztandar. Przypomnijmy, że to uczniowie wybrali w tajnym głosowaniu patrona- Janusza Korczaka a rada miejska przyjęła uchwałę w tym temacie. Wybrano komitet organizacyjny, który pracuje już prawie rok.

Na piątym już spotkaniu informacyjnym w dniu 18 marca br. dyrektor Elżbieta Arbart złożyła informację o etapach prac w poszczególnych zespołach. Trwa nadal zbiórka pieniężna, sztandar, gablota i pamiątkowa tablica są  na ukończeniu, trwają pracę nad oprawą artystyczną, folderami i pamiątkami.

Burmistrz Miasta podziękował za zaangażowanie się w akcję p. Tadeuszowi Szydłowskiemu. Jako emerytowany wojskowy pozyskał do uświetnienia uroczystości orkiestrę wojskową oraz kampanię honorową z Centrum Szkolenia Artylerii i Uzbrojenia w Toruniu. W kwietniu spodziewamy się wizyty przedstawiciela służb mundurowych z którym omówiony zostanie przebieg uroczystości.

Podziękowania należą się również wszystkim społecznikom: sołtysom, radnym, przewodniczącej i radzie rodziców oraz nauczycielom za zaangażowanie w akcję pozyskania sponsorów dla tego przedsięwzięcia.  Społeczeństwo jest dumne mogąc wesprzeć nadanie imienia ich szkole- informuje Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski.

Wszystkie informacje o działaniach dot. patrona szkoły na stronie:

http://sprychnowo.ovh.org/viewpage.php?page_id=35

1.jpg
 2.jpg
 3.jpg
 4.jpg

 

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!