Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 24.03.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow "WARTOŚĆ OSIĄGNIĘĆ POLEGA NA OSIĄGANIU ICH"

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

"WARTOŚĆ OSIĄGNIĘĆ POLEGA NA OSIĄGANIU ICH" Drukuj
Wpisał: Małgorzata Pęcherska - Żary   
24.03.2014
small.jpgUczniowie Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Kowalewie Pomorskim zostali laureatami WOJEWÓDZKICH KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH Z PRZYRODY I JĘZYKA POLSKIEGO  ogłoszonych przez Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy.

Tytuł laureata zdobyli:

Julia Bąk - język polski,

Tomasz Brodziński - przyroda,

Agata Kwiatkowska - język polski.

Dodatkowo finalistkami konkursu z języka polskiego zostały Natalia Oleś i  Klaudia Waćkowska, a z matematyki Damian Wardziński.

W ciągu ostatnich trzech miesięcy (od listopada do stycznia) bieżącego roku szkolnego trwały przygotowania do kolejnych etapów przedmiotowych konkursów kuratoryjnych. Uczniowie rozwiązywali mnóstwo zadań i testów pod bacznym okiem nauczycieli. Ciężka  praca uczniów, wsparcie rodziców i nauczycieli dały pozytywne efekty w postaci uzyskanych tytułów. Wcześniej uczniowie pracowali w ramach kółek przedmiotowych, zdobywając nowe umiejętności i szlifując te już nabyte.

Warto nadmienić, że laureaci kuratoryjnych konkursów przedmiotowych są zwolnieni z zewnętrznego sprawdzianu po klasie VI. Ponadto zwolnienie  jest równoznaczne z uzyskaniem maksymalnej punktacji z tego sprawdzianu, czyli 40 pkt.

21 marca 2014 roku w Toruniu zostały wręczone uczniom pamiątkowe statuetki i zaświadczenia potwierdzające zdobycie miana laureata konkursu przedmiotowego.

Jesteśmy bardzo dumni z naszych uczniów i cieszymy się z ich sukcesów. Gratulujemy z całego serca uzyskanych sukcesów i doceniamy wkład pracy uczniów i nauczycieli. Pragniemy też podziękować Rodzicom, gdyż wsparli swoje dzieci w systematycznej i żmudnej pracy.

 1.jpg 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!