Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 25.06.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow "WARTOŚĆ OSIĄGNIĘĆ POLEGA NA OSIĄGANIU ICH"

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

"WARTOŚĆ OSIĄGNIĘĆ POLEGA NA OSIĄGANIU ICH" Drukuj
Wpisał: Małgorzata Pęcherska - Żary   
24.03.2014
small.jpgUczniowie Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Kowalewie Pomorskim zostali laureatami WOJEWÓDZKICH KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH Z PRZYRODY I JĘZYKA POLSKIEGO  ogłoszonych przez Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy.

Tytuł laureata zdobyli:

Julia Bąk - język polski,

Tomasz Brodziński - przyroda,

Agata Kwiatkowska - język polski.

Dodatkowo finalistkami konkursu z języka polskiego zostały Natalia Oleś i  Klaudia Waćkowska, a z matematyki Damian Wardziński.

W ciągu ostatnich trzech miesięcy (od listopada do stycznia) bieżącego roku szkolnego trwały przygotowania do kolejnych etapów przedmiotowych konkursów kuratoryjnych. Uczniowie rozwiązywali mnóstwo zadań i testów pod bacznym okiem nauczycieli. Ciężka  praca uczniów, wsparcie rodziców i nauczycieli dały pozytywne efekty w postaci uzyskanych tytułów. Wcześniej uczniowie pracowali w ramach kółek przedmiotowych, zdobywając nowe umiejętności i szlifując te już nabyte.

Warto nadmienić, że laureaci kuratoryjnych konkursów przedmiotowych są zwolnieni z zewnętrznego sprawdzianu po klasie VI. Ponadto zwolnienie  jest równoznaczne z uzyskaniem maksymalnej punktacji z tego sprawdzianu, czyli 40 pkt.

21 marca 2014 roku w Toruniu zostały wręczone uczniom pamiątkowe statuetki i zaświadczenia potwierdzające zdobycie miana laureata konkursu przedmiotowego.

Jesteśmy bardzo dumni z naszych uczniów i cieszymy się z ich sukcesów. Gratulujemy z całego serca uzyskanych sukcesów i doceniamy wkład pracy uczniów i nauczycieli. Pragniemy też podziękować Rodzicom, gdyż wsparli swoje dzieci w systematycznej i żmudnej pracy.

 1.jpg 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!