Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 18.02.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Pierwsze ligowe punkty i wygrany sparing

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Pierwsze ligowe punkty i wygrany sparing Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
24.03.2014

small.jpgMeczem z Krajną Sępólno Krajeńskie powinna drużyna LKS Promień Kowalewo rozpocząć rundę rewanżową w IV lidze. Powinna, lecz przeciwnik walkowerem oddał spotkanie i wycofał się z rozgrywek. Na konto Promyka w dniu 22 marca br. przybyły 3 punkty. Trener zdecydował, że w tym dniu jego piłkarze jednak zagrają. Na kowalewskie boisko na spotkanie sparingowe zaproszono drużynę Grot Kowalki, która na co dzień gra w klasie A ligi Włocławek (III lokata). Po 90-minutowym, przyjacielskim spotkaniu mecz zakończył się wynikiem 5:1 dla gospodarzy.

Najbliższy mecz ligowy z Lipnie 29 marca o 15.00. Spotkamy się z drużyną Mienia, która w tabeli znajduje się zaraz za Promieniem.

Już teraz zapraszamy do kibicowania. 

 1.jpg
 2.jpg
 3.jpg
 4.jpg
 5.jpg
 6.jpg

 

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!