Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 26.07.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Pierwsze ligowe punkty i wygrany sparing

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Pierwsze ligowe punkty i wygrany sparing Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
24.03.2014

small.jpgMeczem z Krajną Sępólno Krajeńskie powinna drużyna LKS Promień Kowalewo rozpocząć rundę rewanżową w IV lidze. Powinna, lecz przeciwnik walkowerem oddał spotkanie i wycofał się z rozgrywek. Na konto Promyka w dniu 22 marca br. przybyły 3 punkty. Trener zdecydował, że w tym dniu jego piłkarze jednak zagrają. Na kowalewskie boisko na spotkanie sparingowe zaproszono drużynę Grot Kowalki, która na co dzień gra w klasie A ligi Włocławek (III lokata). Po 90-minutowym, przyjacielskim spotkaniu mecz zakończył się wynikiem 5:1 dla gospodarzy.

Najbliższy mecz ligowy z Lipnie 29 marca o 15.00. Spotkamy się z drużyną Mienia, która w tabeli znajduje się zaraz za Promieniem.

Już teraz zapraszamy do kibicowania. 

 1.jpg
 2.jpg
 3.jpg
 4.jpg
 5.jpg
 6.jpg

 

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!