Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 19.02.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Bliskie spotkania ze sztuką, czyli 5- i 6-latki w teatrze Baj Pomorski w Toruniu

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Bliskie spotkania ze sztuką, czyli 5- i 6-latki w teatrze Baj Pomorski w Toruniu Drukuj
Wpisał: Justyna Lech, Joanna Majewska   
27.03.2014
small.jpgW ramach obcowania z różnymi rodzajami sztuki , najmłodsze dzieci naszej szkoły 5 - i 6- latki, wybrały się w czwartek 20 marca do teatru „Baj Pomorski" w Toruniu na spektakl pt. "Słowik". Był to pierwszy wyjazd dzieci do tego typu placówki kulturalnej, dlatego też z niecierpliwością odliczały one czas do wyjazdu.

Duże wrażenie na dzieciach zrobił sam budynek teatru oraz jego wnętrze, dlatego chętnie pozowały do zdjęć. Dzieci z zaciekawieniem oglądały też spektakl i spontanicznie reagowały na to, co się działo na scenie. Z widowni było słychać zarówno gromki śmiech, jak i głośne westchnienia, a na koniec głośne brawa.  Wizyta w teatrze była dla dzieci dużym wydarzeniem, tym bardziej, że większość z nich po raz pierwszy miała możliwość kontaktu z żywą sztuką.

Podziękowania za możliwość wyjazdu składamy Pani Dyrektor Elżbiecie Arbart  i rodzicom oraz opiekunom, którzy czuwali podczas wyjazdu nad bezpieczeństwem dzieci - p. Grażynie Bruchlej i p. Magdalenie Bąk.

ZAPRASZAMY DO GALERII ZDJĘĆ autorstwa p. Joanny Majewskiej

1.jpg
 2.jpg
 3.jpg
 5.jpg
 6.jpg
 7.jpg
 8.jpg
 9.jpg
 10.jpg
 12.jpg
 13.jpg
 14.jpg
 15.jpg
 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!