Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 24.06.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Bliskie spotkania ze sztuką, czyli 5- i 6-latki w teatrze Baj Pomorski w Toruniu

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Bliskie spotkania ze sztuką, czyli 5- i 6-latki w teatrze Baj Pomorski w Toruniu Drukuj
Wpisał: Justyna Lech, Joanna Majewska   
27.03.2014
small.jpgW ramach obcowania z różnymi rodzajami sztuki , najmłodsze dzieci naszej szkoły 5 - i 6- latki, wybrały się w czwartek 20 marca do teatru „Baj Pomorski" w Toruniu na spektakl pt. "Słowik". Był to pierwszy wyjazd dzieci do tego typu placówki kulturalnej, dlatego też z niecierpliwością odliczały one czas do wyjazdu.

Duże wrażenie na dzieciach zrobił sam budynek teatru oraz jego wnętrze, dlatego chętnie pozowały do zdjęć. Dzieci z zaciekawieniem oglądały też spektakl i spontanicznie reagowały na to, co się działo na scenie. Z widowni było słychać zarówno gromki śmiech, jak i głośne westchnienia, a na koniec głośne brawa.  Wizyta w teatrze była dla dzieci dużym wydarzeniem, tym bardziej, że większość z nich po raz pierwszy miała możliwość kontaktu z żywą sztuką.

Podziękowania za możliwość wyjazdu składamy Pani Dyrektor Elżbiecie Arbart  i rodzicom oraz opiekunom, którzy czuwali podczas wyjazdu nad bezpieczeństwem dzieci - p. Grażynie Bruchlej i p. Magdalenie Bąk.

ZAPRASZAMY DO GALERII ZDJĘĆ autorstwa p. Joanny Majewskiej

1.jpg
 2.jpg
 3.jpg
 5.jpg
 6.jpg
 7.jpg
 8.jpg
 9.jpg
 10.jpg
 12.jpg
 13.jpg
 14.jpg
 15.jpg
 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!