Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 12.12.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Parking będzie raz, dwa.

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Parking będzie raz, dwa. Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
31.03.2014
parking_bedzie_raz_dwa_28_03_14_000.jpgKażdego dnia przybywa widocznych efektów na placu budowy nowego parkingu przy ul. Św. Mikołaja. Wykonawca spieszy się, aby zakończyć pierwszą część do 10 maja. Wówczas to odbędzie się na boisku druga edycja wystawy rolniczej -AGRO-FARMY. Przypomnijmy, że w czasie grudniowego podpisywania umowy wykonawca zapowiedział, iż pomimo, że zgodnie z umową ma czas do końca maja 2015r. to do czerwca 2014r. będzie „po robocie". Koszt inwestycji to prawie 210tys.zł.
Nowy, 35-stanowiskowy obiekt powstanie w miejscu obecnych trybun starego boiska przy ul. Św. Mikołaja. Jest to działka gminna na której zlokalizowany jest jeden z trzech budynków urzędu. Parking służyć będzie do jego obsługi, a w przyszłości do obsługi cmentarza. Stojące tam reklamy zostaną przesunięte, a betonowe ogrodzenie zdemontowane. Powstanie nowe ogrodzenie pomiędzy parkingiem a boiskiem.
parking_bedzie_raz_dwa_28_03_14_001.jpg
parking_bedzie_raz_dwa_28_03_14_002.jpg
 
 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!