Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 21.03.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow STAŻYSTKA Z BRUKSELI

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

STAŻYSTKA Z BRUKSELI Drukuj
Wpisał: Magdalena Charczuk   
01.04.2014

small.jpgBeata Cieślak z Urzędu Miejskiego w Kowalewie Pomorskim wraz z koleżanką z Urzędu Miasta Torunia z końcem marca ukończyły dwumiesięczny staż w Brukseli. Zostały one wytypowane do udziału w programie stażowym przez Kujawsko- Pomorskie Samorządowe Stowarzyszenie "Europa Kujaw i Pomorza".

Przez okres dwóch miesięcy pracowały w biurze posła Janusza Zemke oraz Biurze Informacyjnym Województwa Kujawsko- Pomorskiego. Taką możliwość stażu miało czterech stażystów. Stażyści przez ten okres brali udział w konferencjach, seminariach i briefingach. Do ich zadań należało również nawiązywanie kontaktów i przygotowywanie materiałów informacyjnych na temat możliwości aplikowania o środki z programów europejskich.

Mamy nadzieję, iż zdobyte doświadczenie wszyscy stażyści wykorzystają dla dobra swoich "Małych Ojczyzn".

1.jpg


 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!