Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 27.06.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow STAŻYSTKA Z BRUKSELI

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

STAŻYSTKA Z BRUKSELI Drukuj
Wpisał: Magdalena Charczuk   
01.04.2014

small.jpgBeata Cieślak z Urzędu Miejskiego w Kowalewie Pomorskim wraz z koleżanką z Urzędu Miasta Torunia z końcem marca ukończyły dwumiesięczny staż w Brukseli. Zostały one wytypowane do udziału w programie stażowym przez Kujawsko- Pomorskie Samorządowe Stowarzyszenie "Europa Kujaw i Pomorza".

Przez okres dwóch miesięcy pracowały w biurze posła Janusza Zemke oraz Biurze Informacyjnym Województwa Kujawsko- Pomorskiego. Taką możliwość stażu miało czterech stażystów. Stażyści przez ten okres brali udział w konferencjach, seminariach i briefingach. Do ich zadań należało również nawiązywanie kontaktów i przygotowywanie materiałów informacyjnych na temat możliwości aplikowania o środki z programów europejskich.

Mamy nadzieję, iż zdobyte doświadczenie wszyscy stażyści wykorzystają dla dobra swoich "Małych Ojczyzn".

1.jpg


 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!