Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 23.07.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Wielkanocna zbiórka żywności - 2014

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Wielkanocna zbiórka żywności - 2014 Drukuj
Wpisał: Iwona Arciszewska   
03.04.2014

Informuję, iż w dniach 4 i 5 kwietnia 2014 r. po raz kolejny tutejszy Ośrodek Pomocy Społecznej przystąpi do zbiórki żywności organizowanej w ramach akcji „Wielkanocna zbiórka żywności - 2014" organizowanej przez Stowarzyszenie Kujawsko - Pomorskiego Banku Żywnościowo - Rzeczowego w Toruniu. Zbiórka zostanie przeprowadzona w pięciu placówkach handlowych po uprzednim uzgodnieniu z właścicielami tych placówek.

W uzgodnieniu z Panią Dyrektor z Zespołu Szkół uczniowie w ramach wolontariatu będą pomagali w tej zbiórce poprzez rozdawanie ulotek informujących o tej akcji .

Zbiórka zostanie przeprowadzona w uzgodnieniu z placówkami handlowymi na terenie Kowalewa Pomorskiego takich jak niżej poprzez wystawienie w każdym z tych sklepów kosza do którego można będzie wrzucać żywność :


  • sklep spożywczy Łukasza Łabich ( ul. Plac 700-Lecia)

  • sklep spożywczy Witolda Wiśniewskiego ( ul.23-go Stycznia, ul. Chopina )

  • sklep spożywczy GS w Kowalewie Pomorskim (ul.23-go Stycznia )

  • sklep spożywczy „BIEDRONKA" ( ul. Batalionów Chłopskich )

Zbiórka przeprowadzona będzie w ramach akcji ogólnopolskiej w dniu 4.04.2014r. w godzinach od 1200 do 16 00 i w dniu 5.04.2014r. w godzinach od 10 00 do 13 00 .

Pozyskana żywność zostanie przekazana mieszkańcom naszej gminny o najniższych dochodach .


 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!