Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 19.04.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Wielkanocna zbiórka żywności - 2014

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Wielkanocna zbiórka żywności - 2014 Drukuj
Wpisał: Iwona Arciszewska   
03.04.2014

Informuję, iż w dniach 4 i 5 kwietnia 2014 r. po raz kolejny tutejszy Ośrodek Pomocy Społecznej przystąpi do zbiórki żywności organizowanej w ramach akcji „Wielkanocna zbiórka żywności - 2014" organizowanej przez Stowarzyszenie Kujawsko - Pomorskiego Banku Żywnościowo - Rzeczowego w Toruniu. Zbiórka zostanie przeprowadzona w pięciu placówkach handlowych po uprzednim uzgodnieniu z właścicielami tych placówek.

W uzgodnieniu z Panią Dyrektor z Zespołu Szkół uczniowie w ramach wolontariatu będą pomagali w tej zbiórce poprzez rozdawanie ulotek informujących o tej akcji .

Zbiórka zostanie przeprowadzona w uzgodnieniu z placówkami handlowymi na terenie Kowalewa Pomorskiego takich jak niżej poprzez wystawienie w każdym z tych sklepów kosza do którego można będzie wrzucać żywność :


  • sklep spożywczy Łukasza Łabich ( ul. Plac 700-Lecia)

  • sklep spożywczy Witolda Wiśniewskiego ( ul.23-go Stycznia, ul. Chopina )

  • sklep spożywczy GS w Kowalewie Pomorskim (ul.23-go Stycznia )

  • sklep spożywczy „BIEDRONKA" ( ul. Batalionów Chłopskich )

Zbiórka przeprowadzona będzie w ramach akcji ogólnopolskiej w dniu 4.04.2014r. w godzinach od 1200 do 16 00 i w dniu 5.04.2014r. w godzinach od 10 00 do 13 00 .

Pozyskana żywność zostanie przekazana mieszkańcom naszej gminny o najniższych dochodach .


 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!