Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 24.07.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow U3W w Kowalewie Pomorskim

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

U3W w Kowalewie Pomorskim Drukuj
Wpisał: Małgorzata Dębińska   
04.04.2014
u3w_w_kowalewie_03_04_14_000.jpgOd kwietnia 2013 roku w Kowalewie Pomorskim działa Uniwersytet Trzeciego Wieku Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy. Zajęcia odbywają się w Miejsko Gminnym Ośrodku Kultury w co drugi czwartek. Drugi semestr rozpoczął się 20 lutego 2014 r. i potrwa do 5 czerwca 2014 r.
Podstawową formą zajęć są wykłady prowadzone przez cenionych pracowników Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy o różnorodnej tematyce m.in. atrakcje turystyczne Chorwacij, system emerytalny od początku wprowadzenia reformy poprzez jej III Filary w ujęciu porównawczym - przed i po reformie, zasady racjonalnego odżywiania się.

Słuchacze Uniwersytetu Trzeciego Wieku mogą brać udział również w organizowanych zajęciach ZUMBY, które odbywają się w każdy wtorek. Zajęcia taneczno-ruchowe składają się z wolnych i szybszych rytmów wzmacniających wszystkie części ciała.

Ponadto uczestnicy przyłączyli się do akcji „Okulary dla Afryki". Zbierali niepotrzebne okulary, które trafią do potrzebujących w Afryce. W naszym kraju nie mamy problemu, bo kiedy pogarsza nam się wzrok idziemy do okulisty i kupujemy okulary. W krajach afrykańskich wiele osób nie ma takich możliwości, dlatego włączyliśmy się w akcję. Okulary trafiły do Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy gdzie łącznie z wszystkich fili U3W zebrano 500 par okularów.

Zachęcamy wszystkich, którzy chcą czerpać z życia to, co jest najpiękniejsze a mianowicie wiedzę, przyjaźń i kontakt z drugim człowiekiem, aby dołączyli się do Uniwersytetu. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt z Małgorzatą Dębińską Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim tel 56 684 10 24 wew. 30.

u3w_w_kowalewie_03_04_14_001.jpg
u3w_w_kowalewie_03_04_14_002.jpg
u3w_w_kowalewie_03_04_14_003.jpg
u3w_w_kowalewie_03_04_14_004.jpg
u3w_w_kowalewie_03_04_14_005.jpg

u3w_w_kowalewie_03_04_14_006.jpg

 

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!