Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 19.02.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow U3W w Kowalewie Pomorskim

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

U3W w Kowalewie Pomorskim Drukuj
Wpisał: Małgorzata Dębińska   
04.04.2014
u3w_w_kowalewie_03_04_14_000.jpgOd kwietnia 2013 roku w Kowalewie Pomorskim działa Uniwersytet Trzeciego Wieku Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy. Zajęcia odbywają się w Miejsko Gminnym Ośrodku Kultury w co drugi czwartek. Drugi semestr rozpoczął się 20 lutego 2014 r. i potrwa do 5 czerwca 2014 r.
Podstawową formą zajęć są wykłady prowadzone przez cenionych pracowników Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy o różnorodnej tematyce m.in. atrakcje turystyczne Chorwacij, system emerytalny od początku wprowadzenia reformy poprzez jej III Filary w ujęciu porównawczym - przed i po reformie, zasady racjonalnego odżywiania się.

Słuchacze Uniwersytetu Trzeciego Wieku mogą brać udział również w organizowanych zajęciach ZUMBY, które odbywają się w każdy wtorek. Zajęcia taneczno-ruchowe składają się z wolnych i szybszych rytmów wzmacniających wszystkie części ciała.

Ponadto uczestnicy przyłączyli się do akcji „Okulary dla Afryki". Zbierali niepotrzebne okulary, które trafią do potrzebujących w Afryce. W naszym kraju nie mamy problemu, bo kiedy pogarsza nam się wzrok idziemy do okulisty i kupujemy okulary. W krajach afrykańskich wiele osób nie ma takich możliwości, dlatego włączyliśmy się w akcję. Okulary trafiły do Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy gdzie łącznie z wszystkich fili U3W zebrano 500 par okularów.

Zachęcamy wszystkich, którzy chcą czerpać z życia to, co jest najpiękniejsze a mianowicie wiedzę, przyjaźń i kontakt z drugim człowiekiem, aby dołączyli się do Uniwersytetu. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt z Małgorzatą Dębińską Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim tel 56 684 10 24 wew. 30.

u3w_w_kowalewie_03_04_14_001.jpg
u3w_w_kowalewie_03_04_14_002.jpg
u3w_w_kowalewie_03_04_14_003.jpg
u3w_w_kowalewie_03_04_14_004.jpg
u3w_w_kowalewie_03_04_14_005.jpg

u3w_w_kowalewie_03_04_14_006.jpg

 

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!