Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 18.02.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow W czołówce najlepszych

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

W czołówce najlepszych Drukuj
Wpisał: Dariusz Osmański   
09.04.2014

small.jpgPoczątek kwietnia przyniósł nam kolejny sukces. Następne mistrzostwa w kolarstwie przełajowym rozegrane zostały w Małym Rudniku. Organizatorem zmagań był ALKS „Stal" Grudziądz. Do zawodów zgłoszonych zostało ponad 140 zawodników, którzy walczyli w sześciu kategoriach wiekowych. Nasze „Sokoły" startowały w trzech kategoriach. Zawodnicy odpowiednio do kategorii wiekowej mieli do pokonania dwa, cztery i sześć okrążeń trudnej technicznie trasy przełajowej.

W kategorii żak najlepiej zaprezentował się Norbert Hass, który ukończył zmagania na szóstej pozycji, dwunastą pozycję zajął Bartosz Małkiewicz.  Należy tu wspomnieć, że obaj są uczniami Szkoły Podstawowej w Kowalewie Pom. Ósme miejsce zajęła debiutująca w sporcie kolarskim Anna Orzechowska (SP Wielkie Rychnowo).

Drugie zwycięstwo w tym sezonie w kategorii młodziczka odniosła nasza zawodniczka Marta Brzozowska, Dwójka naszym młodzików tj. Krystian Huzior i Jakub  Bojar nie mogą zaliczyć drugiego startu do udanych, po słabym starcie zajęli końcowe lokaty.

Pozostali nasi młodzicy: Daniel Śliwka, Adrian Marzec i Dominik Zawadzki nie startowali, ponieważ wyjechali do Sobótki gdzie będą się ścigać w Międzynarodowym wyścigu kolarskim „Ślężański Mnich", który jest oficjalną inauguracją sezonu kolarskiego w Polsce.

Gratulujemy naszym zawodnikom i życzymy powodzenia w dalszych wyścigach tym razem już wystartujemy na rowerach szosowych.

 1.jpg
 2.jpg
 3.jpg
 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!