Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 21.02.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Zebranie mieszkańców wsi Szychowo

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Zebranie mieszkańców wsi Szychowo Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
11.04.2014

small.jpgW dniu 10 kwietnia br. mieszkańcy wsi Szychowo spotkali się na tradycyjnym zebraniu. Tradycją jest już wiosenne spotykanie się Szychowian, aby omówić działania na rok  bieżący i poruszyć bieżące problemy. Wcześniej blok informacji przedstawił prezes Banku Spółdzielczego Zbigniew Krasicki oraz posterunkowy Zbigniew Dębiński.

Opiekun sołectwa Joanna Jesionkowska przedstawiła temat ankiet dotyczących pojemników na odpady, systemu sms-owego powiadamiania mieszkańców, kradzieży lamp solarowych, a sołtys Kazimierz Kropkowski złożył sprawozdanie finansowe z wydatków poniesionych na odśnieżanie dróg gminnych i chodnika.

Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski wspólnie panem policjantem z mieszkańcami zastanawiali się nad rozwiązaniem problemu nagminnego wyprzedzania się pojazdów na odcinku DK 15, biegnącej przez tę wieś. Nie pomaga linia ciągła i znak zakaz wyprzedzania.

Mieszkanka Elżbieta Kuciak Olszewska jako pedagog i ekolog zaapelowała o zadbanie o przydrożne rowy i podziękowała za zamieszczenie informacji o zebraniu w Internecie.

a.jpg

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!