Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 27.07.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Zebranie mieszkańców wsi Szychowo

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Zebranie mieszkańców wsi Szychowo Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
11.04.2014

small.jpgW dniu 10 kwietnia br. mieszkańcy wsi Szychowo spotkali się na tradycyjnym zebraniu. Tradycją jest już wiosenne spotykanie się Szychowian, aby omówić działania na rok  bieżący i poruszyć bieżące problemy. Wcześniej blok informacji przedstawił prezes Banku Spółdzielczego Zbigniew Krasicki oraz posterunkowy Zbigniew Dębiński.

Opiekun sołectwa Joanna Jesionkowska przedstawiła temat ankiet dotyczących pojemników na odpady, systemu sms-owego powiadamiania mieszkańców, kradzieży lamp solarowych, a sołtys Kazimierz Kropkowski złożył sprawozdanie finansowe z wydatków poniesionych na odśnieżanie dróg gminnych i chodnika.

Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski wspólnie panem policjantem z mieszkańcami zastanawiali się nad rozwiązaniem problemu nagminnego wyprzedzania się pojazdów na odcinku DK 15, biegnącej przez tę wieś. Nie pomaga linia ciągła i znak zakaz wyprzedzania.

Mieszkanka Elżbieta Kuciak Olszewska jako pedagog i ekolog zaapelowała o zadbanie o przydrożne rowy i podziękowała za zamieszczenie informacji o zebraniu w Internecie.

a.jpg

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!