Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 20.08.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow OZNAKI WIOSNY 2014- Konkurs plastyczny

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

OZNAKI WIOSNY 2014- Konkurs plastyczny Drukuj
Wpisał: Ewa Cierniakowska   
16.04.2014

small.jpgTradycyjnie Miejska Biblioteka Publiczna w Kowalewie Pomorskim wraz z filiami w Pluskowęsach Wielkiej Łące oraz Wielkim Rychnowie zorganizowała konkurs plastyczny pn.: „Oznaki wiosny".

Głównym celem konkursu było rozwijanie wśród dzieci i młodzieży zainteresowań książką; rozwijanie zainteresowań plastycznych oraz wyzwalanie inwencji twórczej.

Ogółem wpłynęło 60 prac, w tym rysunki i prace przestrzenne.

Komisja wyłoniła następujące miejsca:

Biblioteka Miejska w Kowalewie Pomorskim:

Natalia Wilczewska I m-c

Bartosz Wilczewski II m-c

Milena Boniecka III m-c

Wyróżnienia:

Karolina Wojnowska

Kinga Kin

Martyna Ernest

Oliwia Chmielewicz

Filia biblioteczna w Pluskowęsach:

Dawid Lewandowski I m-c

Martyna Daszkowska I m-c

Paweł Lewandowski II m-c

Weronika Chlebowska II m-c

Wiktoria Ciołek III m-c

Joanna Mejger III m-c

Wyróżnienia:

Malwina Daszkowska

Nadia Łupina

Kuba Wojnowski

Natalia Zawistowska

Filia Biblioteczna w Wielkiej Łące:

Julia Skowrońska I m-c

Alicja Regulska I m-c

Amelia Ruszyńska II m-c

Wiktoria Gimińska III m-c

Wyróżnienie:

Agata Gierłowska

Sandra Busse

Filia biblioteczna w Wielkim Rychnowie:

KATEGORIA KARTKA:

Karol Pruski I m-c

Amelia Nagórska II m-c

Małgosia Szymczak III m-c

KATEGORIA PRACE PRZESTRZENNE:

Dawid Kordunowski I m-c

Filip Nowakowski II m-c

Szymon Boniecki III m-c

Wyróżnione osoby zostały nagrodzone dyplomami, nagrodami książkowymi i słodkościami. Pozostali uczestnicy otrzymali dyplomy za udział.

Gratulujemy i zachęcamy do brania udziału w konkursach organizowanych przez Miejską Bibliotekę Publiczną wraz z filiami.

 1.jpg
 2.jpg
 4.jpg
 7.jpg
 8.jpg

 

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!