Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 24.02.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Zgodnie z tradycją w Warsztatach Terapii Zajęciowej w Kowalewie Pomorskim

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Zgodnie z tradycją w Warsztatach Terapii Zajęciowej w Kowalewie Pomorskim Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
17.04.2014

small.jpgPodopieczni i przyjaciele Warsztatów Terapii Zajęciowej w Kowalewie Pomorski już po raz XX spotkali się na wielkanocnym śniadaniu. W dniu 16 kwietnia przy wspólnym stole zasiadło 35 obecnie uczęszczających podopiecznych, kilkoro byłych podopiecznych, wychowawcy, wolontariusze, terapeuci, Kierownik placówki Ewa Żuławska, Prezes organu prowadzącego (Towarzystwa Przyjaciół Dzieci) p. Daniel Brożek, Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski i Dyrektor Miejsko- Gminnego Ośrodka Kultury Barbara Niewidział. 

Kilka utworów religijnych o radości wielkanocnej wykonały terapeutki oraz podopieczna WTZ.

Składając świąteczne życzenia Burmistrz Miasta podziękował za zaproszenie do udziału w tak rodzinnym spotkaniu i życzył uśmiechu na co dzień, szerokiego grona wiernych przyjaciół i jak najmniej trosk. Do życzeń przyłączył się Daniel Brożek i Barbara Niewidział.

Wszystkie potrawy podopieczni przygotowali sami. Nawet dekoracja stołów była niepowtarzalna i piękna. Nie mogło zabraknąć żuru z jajkiem, białej kiełbasy z chrzanem, bab wielkanocnych, domowego chleba, oraz baranków z masła bądź z ciasta jako symbolu Jezusa Chrystusa.

 1.jpg
 2.jpg
 3.jpg
 4.jpg
 5.jpg
 6.jpg
 7.jpg
 8.jpg
 9.jpg
 10.jpg
 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!