Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 23.03.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Rzecznik Praw Dziecka przyjął zaproszenie

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Rzecznik Praw Dziecka przyjął zaproszenie Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
18.04.2014
rzecznik_praw_dziecka_00_18_04_14.jpgBurmistrz Miasta Andrzej Grabowski w dniu 17 kwietnia br. osobiście przekazał Rzecznikowi Praw Dziecka Markowi Michalakowi zaproszenie na uroczystość nadania Szkole Podstawowej w Wielkim Rychnowie patrona i rozwinięcia sztandaru. Jako Przewodniczący Honorowego Komitetu uroczystości i organ prowadzący placówkę został przyjęty przez Pana Ministra z dużą atencją. Z zadowoleniem Pan Minister podkreślał zasługi patrona- Janusza Korczaka dla dzieci. To właśnie z Jego inicjatywy 2012 ogłoszony był Rokiem Korczakowskim.
W dniu 1 czerwca br. placówka otrzyma imię Janusza Korczaka, patrona wybranego w demokratycznym głosowaniu przez uczniów, grono pedagogiczne i rodziców. Przygotowania do tego podniosłego wydarzenia trwały od roku. Już wiemy, że wspaniałą oprawę nada im udział orkiestry wojskowej i kompani honorowej WP z Centrum Uzbrojenia Artylerii i Szkolenia. Udział przedstawiciela tak poważnej instytucji jaką jest Rzecznik Praw Dziecka nada uroczystości jeszcze większą rangę.
rzecznik_praw_dziecka_18_04_14.jpg
 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!