Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 23.06.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Rzecznik Praw Dziecka przyjął zaproszenie

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Rzecznik Praw Dziecka przyjął zaproszenie Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
18.04.2014
rzecznik_praw_dziecka_00_18_04_14.jpgBurmistrz Miasta Andrzej Grabowski w dniu 17 kwietnia br. osobiście przekazał Rzecznikowi Praw Dziecka Markowi Michalakowi zaproszenie na uroczystość nadania Szkole Podstawowej w Wielkim Rychnowie patrona i rozwinięcia sztandaru. Jako Przewodniczący Honorowego Komitetu uroczystości i organ prowadzący placówkę został przyjęty przez Pana Ministra z dużą atencją. Z zadowoleniem Pan Minister podkreślał zasługi patrona- Janusza Korczaka dla dzieci. To właśnie z Jego inicjatywy 2012 ogłoszony był Rokiem Korczakowskim.
W dniu 1 czerwca br. placówka otrzyma imię Janusza Korczaka, patrona wybranego w demokratycznym głosowaniu przez uczniów, grono pedagogiczne i rodziców. Przygotowania do tego podniosłego wydarzenia trwały od roku. Już wiemy, że wspaniałą oprawę nada im udział orkiestry wojskowej i kompani honorowej WP z Centrum Uzbrojenia Artylerii i Szkolenia. Udział przedstawiciela tak poważnej instytucji jaką jest Rzecznik Praw Dziecka nada uroczystości jeszcze większą rangę.
rzecznik_praw_dziecka_18_04_14.jpg
 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!