Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 20.02.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Dziękujemy za czujność- sprawca znany

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Dziękujemy za czujność- sprawca znany Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
18.04.2014
small.jpgDzięki czujności mieszkańców Kowalewa Pomorskiego dewastacja zieleńca w centrum miasta nie ujdzie sprawcy na sucho. W dniu 18 kwietnia b., późnym wieczorem, samochód ciężarowy wjechał w wąskie uliczki rynku i dokonał zniszczeń murku otaczającego zieleniec. Z takim tonażem nie miał prawa się tam znajdować, nawet jeśli nawigacja gps kazała mu tam skręcić. Dodatkowo kierowca zachował się jak łobuz oraz wandal i uciekł z miejsca wyrządzonej szkody.

Zniszczenia są tak poważne, że o niewiedzy nie można nawet pomyśleć. Na szczęście mogliśmy liczyć na naszych mieszkańców, którzy natychmiast spisali numery rejestracyjne. Pojazd na numerach powiatu radziejowskiego już jest namierzany przez policję. Właściciel poniesie surowe konsekwencje. Bardzo dziękuję mieszkańcowi (dane personalne znane w urzędzie miejskim) za czujność i obywatelską postawę. Apeluje o zgłaszanie nam takich przypadków. Zapewniamy anonimowość i swoją wdzięczność- Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski.

a.jpg

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!