Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 24.03.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Znowu nas okradli

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Znowu nas okradli Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
02.05.2014

small.jpgZłodziej ponownie dał o sobie znać i ukradł elementy lamp solarowych w Bielsku i w Pluskowęsach. W ciągu roku na terenie naszej gminy miało miejsce już 11 aktów wandalizmu dokonanych na lampach solarnych. Dotychczasowy koszt ich naprawy wyniósł ponad 30 tys. zł, a przecież taką sumę można byłoby przeznaczyć na zakup co najmniej jednej dwóch nowych lampy. Do tej pory skradziono części lamp w Mlewcu, dwukrotnie Elzanowie, dwukrotnie w Dylewie, czterokrotnie  w Lipienicy i teraz w Bielsku i w Pluskowęsach.

Wszystkie dotychczasowe akty wandalizmu dotyczą lamp solarnych, które zostały zainstalowane w 2013 roku. Jednak proceder z Pluskowęs dotyczy sterowników lamp zamontowanych w 2011r.

Przypomnijmy, że projekt instalowania solarnych lamp hybrydowych w gminie Kowalewo Pomorskie był realizowany w dwóch turach. Pierwsze 83 lampy zostały zamontowane na przełomie 2010 i 2011 roku, a w 2013 roku zamontowano 97 lamp solarnych. Kwota obu inwestycji została w 75% dofinanowana ze środków unijnych, w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich. Dla zachowania trwałości projektu lampy solarne muszą był sprawne, w przeciwnym razie ciąży na gminie obowiązek zwrotu kwoty dofinansowana.

Już na początku roku ufundowaliśmy nagrodę finansową dla osoby, która poprzez przekazane informacje przyczyni się do ujęcia sprawcy. Zapewniamy pełną anonimowość. Informację na temat złodzieja można przekazać za pośrednictwem numeru 56 684-10-05. Nie możemy bezsilnie patrzeć na coraz śmielsze poczynania złodzieja. Ostrzegamy przed próbą zakupu lampy niewiadomego pochodzenia- informuje Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski

1.jpg
 2.jpg

 

 

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!