Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 21.07.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Dla pamięci i potomnych

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Dla pamięci i potomnych Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
06.05.2014

Ksmall.jpgoło Gospodyń Wiejskich w Kowalewie Pomorskim funkcjonuje od 86 lat. W lutym panie świętowały ten piękny  jubileusz, na którym pochwaliły się pięknie prowadzoną pamiątkową kroniką. Mnogość wydarzeń w życiu tej organizacji spowodowała, że kronika była już cała zapisana.

W dniu 1 maja br. w czasie festynu majowego panie z KGW otrzymały prezent - niespodziankę. W podziękowaniu za udział w wystawach, konkursach i kiermaszach gminnych oraz za promowanie lokalnego folkloru Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski na ręce przewodniczącej Eulalii Żukowskiej i seniorki Felicji Rzymkowskiej przekazał nową kronikę. Księga z herbem gminy i napisem „KGW Kowalewo Pomorskie" sprawiła członkiniom olbrzymią radość.

Przekazując czystą księgę życzę wielu przeżyć i niezapomnianych chwil, które szybko zapełnią jej stronice. Będą pamiątką dla potomnych i śladem świadczącym o trosce o naszą przeszłość. Bardzo dziękuję paniom z KGW za wspólne uroczystości i radowanie oczu wspaniałymi rękodziełami- podkreślał wręczając księgę Burmistrz Miasta.

1.jpg
 2.jpg
 3.jpg

 

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!