Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 20.02.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow PIERWSZY SUKCES W WIELKIM STYLU

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

PIERWSZY SUKCES W WIELKIM STYLU Drukuj
Wpisał: Dariusz Osmański   
06.05.2014
small.jpgPierwszy start na rowerach wyścigowych nasi zawodnicy zaliczą do udanych. W dniu 3 maja zawodnicy UKS „Sokół" Wielkie Rychnowo wystartowali w V Memoriale Janusza Żebrowskiego, który został rozegrany na trasie okrężnej liczącej 17,4 km w Świeciu.

Nasi zawodnicy wystartowali w trzech kategoriach: żak, młodziczka i młodzik. Pierwszy wielki sukces w kategorii żak, zajmując drugie miejsce odniósł Mateusz Walenciak, jedenaście miejsc dalej znalazł się Rafał Marzec a dwudzieste trzecie miejsce zajął Bartosz Małkiewicz, dla tej dwójki był to pierwszy start na rowerach wyścigowych.

W kategorii młodziczka drugie miejsce zajęła Marta Brzozowska, która przegrała finisz z Julią Kowalską (KTK Kalisz).

W najliczniejszej kategorii tj. młodzik wystartowało 60 zawodników w tym trójka naszych. Najlepszy wynik uzyskał Daniel Śliwka, który zmagania zakończył na dziesiątym miejscu, siedemnastą pozycję zajął Adrian Marzec.

Dzień później trójka naszych zawodników pojechała do Lubawy, aby wziąć udział w XIX Ogólnopolskim Kryterium Ulicznym im. Edmunda Groszkowskiego o Puchar Burmistrza Lubawy i Przewodniczącego Gminnego Zrzeszenia LZS. Jest to wyścig, który rozgrywany jest na pętli liczącej sobie 1000 m. Zawodnicy odpowiednio do kategorii mają do pokonania od 6 do 18 okrążeń. Również ten wyścig Marta Brzozowska zaliczy do udanych, ponieważ kolejny raz zajęła drugą lokatę, przegrywając tylko z zawodniczką z LKK WARMIA Biskupiec Martą Jaskulską.

1.jpg
 2.jpg
 3.jpg

 

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!