Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 27.06.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow PIERWSZY SUKCES W WIELKIM STYLU

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

PIERWSZY SUKCES W WIELKIM STYLU Drukuj
Wpisał: Dariusz Osmański   
06.05.2014
small.jpgPierwszy start na rowerach wyścigowych nasi zawodnicy zaliczą do udanych. W dniu 3 maja zawodnicy UKS „Sokół" Wielkie Rychnowo wystartowali w V Memoriale Janusza Żebrowskiego, który został rozegrany na trasie okrężnej liczącej 17,4 km w Świeciu.

Nasi zawodnicy wystartowali w trzech kategoriach: żak, młodziczka i młodzik. Pierwszy wielki sukces w kategorii żak, zajmując drugie miejsce odniósł Mateusz Walenciak, jedenaście miejsc dalej znalazł się Rafał Marzec a dwudzieste trzecie miejsce zajął Bartosz Małkiewicz, dla tej dwójki był to pierwszy start na rowerach wyścigowych.

W kategorii młodziczka drugie miejsce zajęła Marta Brzozowska, która przegrała finisz z Julią Kowalską (KTK Kalisz).

W najliczniejszej kategorii tj. młodzik wystartowało 60 zawodników w tym trójka naszych. Najlepszy wynik uzyskał Daniel Śliwka, który zmagania zakończył na dziesiątym miejscu, siedemnastą pozycję zajął Adrian Marzec.

Dzień później trójka naszych zawodników pojechała do Lubawy, aby wziąć udział w XIX Ogólnopolskim Kryterium Ulicznym im. Edmunda Groszkowskiego o Puchar Burmistrza Lubawy i Przewodniczącego Gminnego Zrzeszenia LZS. Jest to wyścig, który rozgrywany jest na pętli liczącej sobie 1000 m. Zawodnicy odpowiednio do kategorii mają do pokonania od 6 do 18 okrążeń. Również ten wyścig Marta Brzozowska zaliczy do udanych, ponieważ kolejny raz zajęła drugą lokatę, przegrywając tylko z zawodniczką z LKK WARMIA Biskupiec Martą Jaskulską.

1.jpg
 2.jpg
 3.jpg

 

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!