Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 18.02.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Wszystko zapięte na ostatni guzik

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Wszystko zapięte na ostatni guzik Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
15.05.2014
small.jpgW miesiącu maju w gminie Kowalewo Pomorskie dwie szkoły świętować będą poważne jubileusze. Szkoła Podstawowa w Kowalewie Pomorskim obchodzić będzie w dniu 23 maja swoje 50 urodziny oraz 30 rocznicę nadania jej patrona- Marii Konopnickiej. Natomiast Szkoła Podstawowa w Wielkim Rychnowie w dniu 1 czerwca otrzyma patrona Janusza Korczaka i sztandar szkoły. Od roku w obu placówkach pracują Komitety Honorowe oraz zespoły robocze, które zadbają, aby wydarzenia te na długo zostały w pamięci uczestników.

W dniu 6 maja Komitet Honorowy kowalewskiej podstawówki spotkał się, aby zakończyć i podsumować przygotowania. Pochwalono się wykonanymi tablicami, kroniką, folderami i okazjonalną gazetką. Na korytarzu specjalny zegar odmierza czas do magicznej daty.

W dniu 14 maja obradował również Komitet z rychnowskiej podstawówki. Uczestnicy podziwiali wykonaną ścianę z gablotą na nowy sztandar i pamiątkowe tablice. Gotowy jest już folder informacyjny z historią szkoły, wywiadami i ofertą edukacyjną. Na dniach szkołę czeka próba generalna przeprowadzona przez służby mundurowe, która w czasie uroczystości zapewni udział orkiestry dętej i pokaz musztry wojskowej.

W obu placówkach wszyscy są maksymalnie zaangażowani. Wielki dzień lada chwila.

 1.jpg
 2.jpg
 3.jpg
 4.jpg
 5.jpg
 6.jpg

 

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!