Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 24.07.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Wszystko zapięte na ostatni guzik

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Wszystko zapięte na ostatni guzik Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
15.05.2014
small.jpgW miesiącu maju w gminie Kowalewo Pomorskie dwie szkoły świętować będą poważne jubileusze. Szkoła Podstawowa w Kowalewie Pomorskim obchodzić będzie w dniu 23 maja swoje 50 urodziny oraz 30 rocznicę nadania jej patrona- Marii Konopnickiej. Natomiast Szkoła Podstawowa w Wielkim Rychnowie w dniu 1 czerwca otrzyma patrona Janusza Korczaka i sztandar szkoły. Od roku w obu placówkach pracują Komitety Honorowe oraz zespoły robocze, które zadbają, aby wydarzenia te na długo zostały w pamięci uczestników.

W dniu 6 maja Komitet Honorowy kowalewskiej podstawówki spotkał się, aby zakończyć i podsumować przygotowania. Pochwalono się wykonanymi tablicami, kroniką, folderami i okazjonalną gazetką. Na korytarzu specjalny zegar odmierza czas do magicznej daty.

W dniu 14 maja obradował również Komitet z rychnowskiej podstawówki. Uczestnicy podziwiali wykonaną ścianę z gablotą na nowy sztandar i pamiątkowe tablice. Gotowy jest już folder informacyjny z historią szkoły, wywiadami i ofertą edukacyjną. Na dniach szkołę czeka próba generalna przeprowadzona przez służby mundurowe, która w czasie uroczystości zapewni udział orkiestry dętej i pokaz musztry wojskowej.

W obu placówkach wszyscy są maksymalnie zaangażowani. Wielki dzień lada chwila.

 1.jpg
 2.jpg
 3.jpg
 4.jpg
 5.jpg
 6.jpg

 

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!