Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 26.06.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Umowy podpisane - czas na realizację

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Umowy podpisane - czas na realizację Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
16.05.2014

small.jpgJak informowaliśmy kilka dni temu samorząd gminy Kowalewo Pomorskie uzyskał 75% dofinansowanie do modernizacji, a właściwie do budowy nowego targowiska.  Umowę podpisano w dniu 9 maja. W ramach programu  „Mój rynek" (PROW na lata 2007-2013)  owoce, warzywa i lokalne wyroby będzie można kupić już nie z drewnianego stolika ustawionego na klepisku, ale z zadbanych i nowoczesnych wiat. Będzie woda, prąd, kanalizacja, parkingi i ogrodzenia.

W dniu 15 maja br. podpisano umowę z wykonawcą, który wygrał przetarg na realizację zadania. Zgodnie z umową firma MURABET ma czas na jego wykonanie do października br. Podpisując umowy prezes Wojciech Świątkowski jak i Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski zapewniali o ścisłej współpracy, gdyż zadanie musi być sprawnie wykonane.               

Jesteśmy już praktycznie na końcu okresu wydatkowania środków unijnych. Aby uzyskać dofinansowanie musimy ściśle trzymać się harmonogramu wykonania prac. Powstanie obiekt o bardzo wysokim standardzie. Zaspokoi potrzeby sprzedających jak i kupujących- informował Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski.

1.jpg
 2.jpg
 3.jpg
 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!