Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 19.02.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Umowy podpisane - czas na realizację

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Umowy podpisane - czas na realizację Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
16.05.2014

small.jpgJak informowaliśmy kilka dni temu samorząd gminy Kowalewo Pomorskie uzyskał 75% dofinansowanie do modernizacji, a właściwie do budowy nowego targowiska.  Umowę podpisano w dniu 9 maja. W ramach programu  „Mój rynek" (PROW na lata 2007-2013)  owoce, warzywa i lokalne wyroby będzie można kupić już nie z drewnianego stolika ustawionego na klepisku, ale z zadbanych i nowoczesnych wiat. Będzie woda, prąd, kanalizacja, parkingi i ogrodzenia.

W dniu 15 maja br. podpisano umowę z wykonawcą, który wygrał przetarg na realizację zadania. Zgodnie z umową firma MURABET ma czas na jego wykonanie do października br. Podpisując umowy prezes Wojciech Świątkowski jak i Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski zapewniali o ścisłej współpracy, gdyż zadanie musi być sprawnie wykonane.               

Jesteśmy już praktycznie na końcu okresu wydatkowania środków unijnych. Aby uzyskać dofinansowanie musimy ściśle trzymać się harmonogramu wykonania prac. Powstanie obiekt o bardzo wysokim standardzie. Zaspokoi potrzeby sprzedających jak i kupujących- informował Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski.

1.jpg
 2.jpg
 3.jpg
 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!