Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 20.02.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow II Otwarte Mistrzostwa Śląska w Trójboju Siłowym Klasycznym Gliwice 17.05.2014

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

II Otwarte Mistrzostwa Śląska w Trójboju Siłowym Klasycznym Gliwice 17.05.2014 Drukuj
Wpisał: Grzegorz Jeziorski- sekcja siłowa   
21.05.2014

small.jpg17 maja 2014 roku w hali sportowej Ośrodka Sportu Politechniki Śląskiej w Gliwicach odbyła się 2 edycja Otwartych Mistrzostw Śląska w trójboju siłowym klasycznym.

W turnieju wzięła udział drużyna Sekcji Trójboju Siłowego LKS „PROMIEŃ" Kowalewo Pomorskie w składzie Magdalena Błach oraz Paweł Natkowski.

Jak zawsze łatwo nie było. Magda startowała w kategorii „OPEN" i musiała rywalizować z trzema innymi zawodniczkami które wyprzedzały ja wagowo (gdyż tym charakteryzuje się formuła „OPEN" nie ma limitu wagowego).

To jednak nie przeszkodziła naszej mistrzyni zająć pierwsze miejsce. Magda w całym trójboju podniosła ciężar równy 290 kilogramom co jest wynikiem gorszym tylko o 5 kg od jej rekordu który wynosi 295 kilogramów. Nasza trójboistka podniosła w przysiadzie 102,5 kg , wycisnęła z klatki sztangę ważącą 57,5 kg a w martwym ciągu podniosła ciężar 130 kilogramów. Pochodząca z Lipienicy Magda oprócz I miejsca w kategorii „OPEN" kobiet została również nagrodzona tytułem Najlepszej Zawodniczki Zawodów.

Paweł Natkowski który również startował w kategorii „OPEN" jako junior do lat 23 zajął solidne 5 miejsce. Pawłowi nie udało się poprawić wyniku z zawodów w Kurzętniku (przyp. Zawody odbyły się 3 maja ) ale udało mu się poprawić wynik w przysiadzie o 5 kg. Wyniki Pawła to wspomniany przysiad 175 kg, wyciskanie z klatki 95 kg oraz martwy ciąg 190 kg. Próba podniesienia ciężaru 200 kg w martwym ciągu niestety się nie udała ale zabrakła bardzo niewiele.

Choć zawody zakończyła się późnym wieczorem drużyna LKS'u z uśmiechami na twarzy opuszczała halę zawodów.

Wielkie podziękowania należą się firmie Perfect Service AUTO OLIVER z Kowalewa Pomorskiego która od dłuższego już czasu pomaga nam w realizacji naszych pasji. Za wasze wsparcie finansowe serdecznie dziękujemy.

Teraz czas na zasłużony odpoczynek i regeneracje sił a zaraz potem powrót na siłownie i kolejne przygotowania.

 1.jpg 2.jpg
 3.jpg  4.jpg
 5.jpg  6.jpg
7.jpg

 

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!