Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 27.07.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow II Otwarte Mistrzostwa Śląska w Trójboju Siłowym Klasycznym Gliwice 17.05.2014

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

II Otwarte Mistrzostwa Śląska w Trójboju Siłowym Klasycznym Gliwice 17.05.2014 Drukuj
Wpisał: Grzegorz Jeziorski- sekcja siłowa   
21.05.2014

small.jpg17 maja 2014 roku w hali sportowej Ośrodka Sportu Politechniki Śląskiej w Gliwicach odbyła się 2 edycja Otwartych Mistrzostw Śląska w trójboju siłowym klasycznym.

W turnieju wzięła udział drużyna Sekcji Trójboju Siłowego LKS „PROMIEŃ" Kowalewo Pomorskie w składzie Magdalena Błach oraz Paweł Natkowski.

Jak zawsze łatwo nie było. Magda startowała w kategorii „OPEN" i musiała rywalizować z trzema innymi zawodniczkami które wyprzedzały ja wagowo (gdyż tym charakteryzuje się formuła „OPEN" nie ma limitu wagowego).

To jednak nie przeszkodziła naszej mistrzyni zająć pierwsze miejsce. Magda w całym trójboju podniosła ciężar równy 290 kilogramom co jest wynikiem gorszym tylko o 5 kg od jej rekordu który wynosi 295 kilogramów. Nasza trójboistka podniosła w przysiadzie 102,5 kg , wycisnęła z klatki sztangę ważącą 57,5 kg a w martwym ciągu podniosła ciężar 130 kilogramów. Pochodząca z Lipienicy Magda oprócz I miejsca w kategorii „OPEN" kobiet została również nagrodzona tytułem Najlepszej Zawodniczki Zawodów.

Paweł Natkowski który również startował w kategorii „OPEN" jako junior do lat 23 zajął solidne 5 miejsce. Pawłowi nie udało się poprawić wyniku z zawodów w Kurzętniku (przyp. Zawody odbyły się 3 maja ) ale udało mu się poprawić wynik w przysiadzie o 5 kg. Wyniki Pawła to wspomniany przysiad 175 kg, wyciskanie z klatki 95 kg oraz martwy ciąg 190 kg. Próba podniesienia ciężaru 200 kg w martwym ciągu niestety się nie udała ale zabrakła bardzo niewiele.

Choć zawody zakończyła się późnym wieczorem drużyna LKS'u z uśmiechami na twarzy opuszczała halę zawodów.

Wielkie podziękowania należą się firmie Perfect Service AUTO OLIVER z Kowalewa Pomorskiego która od dłuższego już czasu pomaga nam w realizacji naszych pasji. Za wasze wsparcie finansowe serdecznie dziękujemy.

Teraz czas na zasłużony odpoczynek i regeneracje sił a zaraz potem powrót na siłownie i kolejne przygotowania.

 1.jpg 2.jpg
 3.jpg  4.jpg
 5.jpg  6.jpg
7.jpg

 

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!