Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 24.06.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Karol Konieczny na Bahamach

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Karol Konieczny na Bahamach Drukuj
Wpisał: Jolanta Jakubiak   
23.05.2014
konieczny_na_bahama_00_23_05_14.jpgKorzystając z uprzejmości p. Bogdana Oskwarka informujemy, że 24 i 25 maja na Bahamach odbędzie się inauguracyjna edycja IAAF World Relays, nieoficjalne mistrzostwa świata w sztafetach. Do zawodów zgłoszonych zostało blisko 800 lekkoatletów z 48 krajów, wśród nich mieszkaniec naszej gminy, wychowanek LKS Promień - KAROL KONIECZNY.

Karol wystartuje w sztafecie 4x800, będzie reprezentował nasz kraj wspólnie z Adamem Kszczotem ( halowy wicemistrz świata) , Marcinem Lewandowskim ( mistrz Europy) oraz Szymonem Krawczykiem.


Bezpośrednie relacje telewizyjne z Bahamów w Polsce będzie można śledzić na antenie stacji Eurosport 2. Sztafeta 4x800 ( chyba z największymi szansami na medal wśród polskich sztafet) wystartuje o godzinie 18.15 miejscowego czasu, u nas będzie to już niedziela - godzina 00.15 .

Karol przygodę z lekkoatletyką rozpoczął w 2011 roku, jest medalistą mistrzostw Polski juniorów , młodzieżowców. Start na Bahamach jest jego debiutem w reprezentacji kraju, do zawodów przygotowywał się min. na zgrupowaniu w Flagstaff , w stanie Arizona .

Zapraszamy do kibicowania!


 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!