Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 23.03.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Karol Konieczny na Bahamach

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Karol Konieczny na Bahamach Drukuj
Wpisał: Jolanta Jakubiak   
23.05.2014
konieczny_na_bahama_00_23_05_14.jpgKorzystając z uprzejmości p. Bogdana Oskwarka informujemy, że 24 i 25 maja na Bahamach odbędzie się inauguracyjna edycja IAAF World Relays, nieoficjalne mistrzostwa świata w sztafetach. Do zawodów zgłoszonych zostało blisko 800 lekkoatletów z 48 krajów, wśród nich mieszkaniec naszej gminy, wychowanek LKS Promień - KAROL KONIECZNY.

Karol wystartuje w sztafecie 4x800, będzie reprezentował nasz kraj wspólnie z Adamem Kszczotem ( halowy wicemistrz świata) , Marcinem Lewandowskim ( mistrz Europy) oraz Szymonem Krawczykiem.


Bezpośrednie relacje telewizyjne z Bahamów w Polsce będzie można śledzić na antenie stacji Eurosport 2. Sztafeta 4x800 ( chyba z największymi szansami na medal wśród polskich sztafet) wystartuje o godzinie 18.15 miejscowego czasu, u nas będzie to już niedziela - godzina 00.15 .

Karol przygodę z lekkoatletyką rozpoczął w 2011 roku, jest medalistą mistrzostw Polski juniorów , młodzieżowców. Start na Bahamach jest jego debiutem w reprezentacji kraju, do zawodów przygotowywał się min. na zgrupowaniu w Flagstaff , w stanie Arizona .

Zapraszamy do kibicowania!


 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!