Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 22.02.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Urzędnicy też ćwiczą w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Urzędnicy też ćwiczą w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich Drukuj
Wpisał: Katarzyna Szczutowska   
26.05.2014
tydzien_sportu_urzednicy_00_22_05_14.jpgJuż szósty rok z rzędu gmina Kowalewo Pomorskie uczestniczy w Europejskim Tygodniu Sportu dla Wszystkich i rozgrywanym w jego ramach jubileuszowym XX Sportowym Turnieju Miast i Gmin. Honorowy patronat nad tegorocznymi obchodami objął Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej Bronisław Komorowski. Organizatorem jest Krajowa Federacja Sportu dla Wszystkich.
Główny cel imprezy to aktywizacja ruchowa jak największej liczby obywateli, szczególnie tych którzy nie uprawiają sportu, nie ćwiczą codziennie, nie prowadzą aktywnego trybu życia. Tegoroczny Tydzień Sportu obchodzony był w dniach 17 - 23 maja br.

Jak co roku cała załoga Urzędu w dniu 22.05.2014 r. po godzinach pracy spotkała się na placu za budynkiem Miejsko - Gminnego Ośrodka Kultury na „Gimnastyce Samorządowców". Były skłony, przysiady, wyrzuty i podskoki. Na placu pojawili się także kibice w postaci dzieci. Już teraz zapraszamy na przyszłoroczne obchody Europejskiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich.

tydzien_sportu_urzednicy_01_22_05_14.jpg
tydzien_sportu_urzednicy_02_22_05_14.jpg
tydzien_sportu_urzednicy_03_22_05_14.jpg
tydzien_sportu_urzednicy_04_22_05_14.jpg
tydzien_sportu_urzednicy_05_22_05_14.jpg
tydzien_sportu_urzednicy_06_22_05_14.jpg
 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!