Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 26.02.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Dzień Ojca i Matki u kowalewskich Seniorów

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Dzień Ojca i Matki u kowalewskich Seniorów Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
26.05.2014
small.jpgCzłonkowie Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Kowalewie Pomorskim w dniu 22 maja br. składali sobie wzajemnie życzenia z okazji Dnia Ojca i Matki. Seniorzy, twierdząc, że nim się ktoś stanie babcią i dziadkiem najpierw musi być rodzicem wykorzystali również to święto, aby spotkać się i biesiadować. 

Były tańce i śpiewy. Wśród zaproszonych gości przybył burmistrz miasta Andrzej Grabowski, Pełnomocnik Burmistrza Ilona Rybicka, dyrektor Miejsko- Gminnego Ośrodka Kultury Barbara Niewidział i dyrektor Przedszkola Publicznego Joanna Piasecka. Dzieci z Przedszkola Publicznego w przedstawieniu składały życzenia mamusiom i tatusiom. Tak jak i na innych uroczystościach nie mogło zabraknąć występu chóru seniorów RETRO, który niedawno występował na przeglądzie senioralnym w Brodnicy.

Z radością patrzę jak Kowalewiacy wspaniale się bawią. Życzę mamom i tatom radości i wielu atrakcji do spędzania wolnego czasu. Życzę, aby wszystkie plany zostały zrealizowane i przyniosły satysfakcje- podkreślał burmistrz Andrzej Grabowski.

Członkowie związku przy grillu omawiali szczegóły wspólnego wyjazdu do Warszawy.

1.jpg
 2.jpg
 3.jpg
 4.jpg

 5.jpg

 

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!