Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 25.07.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Dzień Ojca i Matki u kowalewskich Seniorów

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Dzień Ojca i Matki u kowalewskich Seniorów Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
26.05.2014
small.jpgCzłonkowie Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Kowalewie Pomorskim w dniu 22 maja br. składali sobie wzajemnie życzenia z okazji Dnia Ojca i Matki. Seniorzy, twierdząc, że nim się ktoś stanie babcią i dziadkiem najpierw musi być rodzicem wykorzystali również to święto, aby spotkać się i biesiadować. 

Były tańce i śpiewy. Wśród zaproszonych gości przybył burmistrz miasta Andrzej Grabowski, Pełnomocnik Burmistrza Ilona Rybicka, dyrektor Miejsko- Gminnego Ośrodka Kultury Barbara Niewidział i dyrektor Przedszkola Publicznego Joanna Piasecka. Dzieci z Przedszkola Publicznego w przedstawieniu składały życzenia mamusiom i tatusiom. Tak jak i na innych uroczystościach nie mogło zabraknąć występu chóru seniorów RETRO, który niedawno występował na przeglądzie senioralnym w Brodnicy.

Z radością patrzę jak Kowalewiacy wspaniale się bawią. Życzę mamom i tatom radości i wielu atrakcji do spędzania wolnego czasu. Życzę, aby wszystkie plany zostały zrealizowane i przyniosły satysfakcje- podkreślał burmistrz Andrzej Grabowski.

Członkowie związku przy grillu omawiali szczegóły wspólnego wyjazdu do Warszawy.

1.jpg
 2.jpg
 3.jpg
 4.jpg

 5.jpg

 

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!