Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 19.02.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Mieszkańcy omówili sprawy bieżące

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Mieszkańcy omówili sprawy bieżące Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
29.05.2014

small.jpgMieszkańcy osiedla Jana Kochanowskiego (gm. Kowalewo Pom.) spotkali się na zebraniu w dniu 27 maja, aby omówić sprawy bieżące swojej małej wspólnoty. Przewodniczący Stanisław Kaznowski zachęcił do włączenia się do prac porządkowych przy figurce Matki Boskiej. Zaapelował o dbanie o swoje psy, gdyż plagą są bezdomne zwierzęta.

 

Opiekun osiedla- Karolina Kowalska poinformowała o terminie organizacji tradycyjnego, 11 już festynu osiedlowego. Odbędzie się on w pierwszy weekend sierpnia.

W tym roku mieszkańców czekają drobne utrudnienia w ruchu pieszym, gdyż samorząd będzie układał chodnik na odcinku całej ulicy Drzymały, oraz chodnik na odcinku od ul. Drzymały do ul. Główny Dworzec wzdłuż drogi wojewódzkiej. Jak zapewniali uczestnicy spotkania nowe chodniki to powód do radości i takie utrudnienia mogą być częściej.

1.jpg
 2.jpg

 

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!