Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 22.06.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Święto Mamy i Taty w Przedszkolu Publicznym w Kowalewie Pomorskim

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Święto Mamy i Taty w Przedszkolu Publicznym w Kowalewie Pomorskim Drukuj
Wpisał: Joanna Piasecka -Dyrektor Przedszkola Publicznego   
30.05.2014

small.jpgMama i tata-  to wielkie słowa, które są synonimem miłości, dobra, szczęścia i ciepła rodzinnego. Mama i tata to pierwsze słowa każdego dziecka. Dla małych dzieci rodzice to najważniejsze osoby w życiu, należy więc dbać, troszczyć się i pielęgnować więź między dzieckiem a rodzicami. Dlatego też co roku w naszym przedszkolu uroczyście obchodzimy święto Mamy i Taty, dając dzieciom możliwość wyrażenia ich miłości i przywiązania do rodziców.

26 i 27 maja 2014r. to dni, które na długo pozostaną w pamięci rodziców naszych przedszkolaków. Właśnie w tych dniach dzieci świętowały wraz ze swoimi najbliższymi Dzień Mamy i Taty.

Na scenie MGOK w Kowalewie Pomorskim poszczególne grupy zaprezentowały bogaty program artystyczny składający się z wierszy, piosenek i przepięknych układów tanecznych.

Talent naszych wychowanków mieli okazję podziwiać zaproszeni goście w osobach:

-        p. Andrzej Grabowski - Burmistrz Miasta Kowalewo Pomorskie

-        p. Jerzy Koralewski - Przewodniczący Komisji Oświaty Kultury i Zdrowia

-        p. Karolina Kowalska - Asystent Burmistrza Miasta Kowalewo Pomorskie

-        p. Wojciech Górny - Przewodniczący Rady Rodziców

-        p. Ewa Bąk - Zastępca Przewodniczącego Rady Rodziców

-        p. Katarzyna Zamorska - Sekretarz Rady Rodziców

-        p. Łukasz Żuławski - Skarbnik Rady Rodziców

oraz pozostali członkowie rady.

Spotkaniu towarzyszyła atmosfera zabawy i aktywności. Rodzice brali udział w konkursach, podczas których rozpoznawali się na portretach namalowanych przez swoje pociechy, oraz wykazali się zdolnościami kulinarnymi. Wspólnemu, radosnemu przeżywaniu tego święta sprzyjały wspólne zabawy i tańce integracyjne, w których wszyscy brali aktywny udział. Nie zabrakło też refleksyjnych wypowiedzi przedszkolaków na temat tego, „za co kochamy swoich rodziców". Wszystko to odbywało się w miłej, rodzinnej atmosferze przy słodkim poczęstunku.

Najmilszym akcentem uroczystości było jednak wspólne odśpiewanie „Sto lat" i wręczenie rodzicom własnoręcznie wykonanych upominków.

Zrobione z miłością i ujmującą prostotą laurki z życzeniami oraz szczery  uścisk kochanej mamy i taty były wyrazem głębokiej miłości i podziękowania za to, że są, że kochają i że są najlepsi na świecie. My również życzymy rodzicom dużo radości, cierpliwości i zadowolenia nie tylko w dniu ich święta, ale każdego dnia w roku.

przedszkole_matka_30_05_2014.jpg

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!