Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 25.03.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Święto Mamy i Taty w Przedszkolu Publicznym w Kowalewie Pomorskim

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Święto Mamy i Taty w Przedszkolu Publicznym w Kowalewie Pomorskim Drukuj
Wpisał: Joanna Piasecka -Dyrektor Przedszkola Publicznego   
30.05.2014

small.jpgMama i tata-  to wielkie słowa, które są synonimem miłości, dobra, szczęścia i ciepła rodzinnego. Mama i tata to pierwsze słowa każdego dziecka. Dla małych dzieci rodzice to najważniejsze osoby w życiu, należy więc dbać, troszczyć się i pielęgnować więź między dzieckiem a rodzicami. Dlatego też co roku w naszym przedszkolu uroczyście obchodzimy święto Mamy i Taty, dając dzieciom możliwość wyrażenia ich miłości i przywiązania do rodziców.

26 i 27 maja 2014r. to dni, które na długo pozostaną w pamięci rodziców naszych przedszkolaków. Właśnie w tych dniach dzieci świętowały wraz ze swoimi najbliższymi Dzień Mamy i Taty.

Na scenie MGOK w Kowalewie Pomorskim poszczególne grupy zaprezentowały bogaty program artystyczny składający się z wierszy, piosenek i przepięknych układów tanecznych.

Talent naszych wychowanków mieli okazję podziwiać zaproszeni goście w osobach:

-        p. Andrzej Grabowski - Burmistrz Miasta Kowalewo Pomorskie

-        p. Jerzy Koralewski - Przewodniczący Komisji Oświaty Kultury i Zdrowia

-        p. Karolina Kowalska - Asystent Burmistrza Miasta Kowalewo Pomorskie

-        p. Wojciech Górny - Przewodniczący Rady Rodziców

-        p. Ewa Bąk - Zastępca Przewodniczącego Rady Rodziców

-        p. Katarzyna Zamorska - Sekretarz Rady Rodziców

-        p. Łukasz Żuławski - Skarbnik Rady Rodziców

oraz pozostali członkowie rady.

Spotkaniu towarzyszyła atmosfera zabawy i aktywności. Rodzice brali udział w konkursach, podczas których rozpoznawali się na portretach namalowanych przez swoje pociechy, oraz wykazali się zdolnościami kulinarnymi. Wspólnemu, radosnemu przeżywaniu tego święta sprzyjały wspólne zabawy i tańce integracyjne, w których wszyscy brali aktywny udział. Nie zabrakło też refleksyjnych wypowiedzi przedszkolaków na temat tego, „za co kochamy swoich rodziców". Wszystko to odbywało się w miłej, rodzinnej atmosferze przy słodkim poczęstunku.

Najmilszym akcentem uroczystości było jednak wspólne odśpiewanie „Sto lat" i wręczenie rodzicom własnoręcznie wykonanych upominków.

Zrobione z miłością i ujmującą prostotą laurki z życzeniami oraz szczery  uścisk kochanej mamy i taty były wyrazem głębokiej miłości i podziękowania za to, że są, że kochają i że są najlepsi na świecie. My również życzymy rodzicom dużo radości, cierpliwości i zadowolenia nie tylko w dniu ich święta, ale każdego dnia w roku.

przedszkole_matka_30_05_2014.jpg

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!