Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 19.02.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Prace skończone, dokument do konsultacji społecznej.

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Prace skończone, dokument do konsultacji społecznej. Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
03.06.2014
prace_skonczone_dok_do_kons_03_06_14_000.jpgFirma Deloitte podzieliła się z samorządowcami efektami swojej kilkumiesięcznej pracy. W dniu 28 maja br. przedstawiła 25 włodarzom (2 starostom, 2 prezydentom, 7 burmistrzom i 14 wójtom) Strategię Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych Bydgosko- Toruńskiego Obszaru Funkcjonalnego (ZIT BTOF). Dokument ten określi w jaki sposób najlepiej podzielić pieniądze w ramach ZIT.
ZIT to inwestycje obejmujące swoim działaniem kilka samorządów i rozwiązujące ponad jednostkowe problemy. Mają być motywacją do współpracy na rzecz rozwoju województwa.

Wg specjalistów największą bolączką w regionie jest mobilność mieszkańców czyli komunikacja i transport publiczny, a także rewitalizacja i zagospodarowanie obszarów zielonych- informuje Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski.

Obecnie mieszkańcy z obszaru ZIT Regionalnego mają czas do 13 czerwca na wniesienie uwag do tego dokumentu. Na stronie urzędu (tutaj ) znajduje się strategia i specjalny druk do wniesienia swoich uwag i sugestii. Do końca czerwca dokument przyjmie komitet sterujący ZIT czyli 25 w/w samorządowców.

Przypomnijmy, że w kwietniu w Ostromecku samorządy powiatu toruńskiego i bydgoskiego oraz 4 spoza (Kowalewo, Szubin, Łabiszyn i Nakło) podpisały porozumienie o utworzeniu Bydgosko- Toruńskiego Obszaru Funkcjonalnego, gdzie będą realizowane Zintegrowane Inwestycje Terytorialne.

prace_skonczone_dok_do_kons_03_06_14_001.jpg
prace_skonczone_dok_do_kons_03_06_14_002.jpg
prace_skonczone_dok_do_kons_03_06_14_003.jpg
prace_skonczone_dok_do_kons_03_06_14_004.jpg

 

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!