Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 24.06.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Prace skończone, dokument do konsultacji społecznej.

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Prace skończone, dokument do konsultacji społecznej. Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
03.06.2014
prace_skonczone_dok_do_kons_03_06_14_000.jpgFirma Deloitte podzieliła się z samorządowcami efektami swojej kilkumiesięcznej pracy. W dniu 28 maja br. przedstawiła 25 włodarzom (2 starostom, 2 prezydentom, 7 burmistrzom i 14 wójtom) Strategię Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych Bydgosko- Toruńskiego Obszaru Funkcjonalnego (ZIT BTOF). Dokument ten określi w jaki sposób najlepiej podzielić pieniądze w ramach ZIT.
ZIT to inwestycje obejmujące swoim działaniem kilka samorządów i rozwiązujące ponad jednostkowe problemy. Mają być motywacją do współpracy na rzecz rozwoju województwa.

Wg specjalistów największą bolączką w regionie jest mobilność mieszkańców czyli komunikacja i transport publiczny, a także rewitalizacja i zagospodarowanie obszarów zielonych- informuje Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski.

Obecnie mieszkańcy z obszaru ZIT Regionalnego mają czas do 13 czerwca na wniesienie uwag do tego dokumentu. Na stronie urzędu (tutaj ) znajduje się strategia i specjalny druk do wniesienia swoich uwag i sugestii. Do końca czerwca dokument przyjmie komitet sterujący ZIT czyli 25 w/w samorządowców.

Przypomnijmy, że w kwietniu w Ostromecku samorządy powiatu toruńskiego i bydgoskiego oraz 4 spoza (Kowalewo, Szubin, Łabiszyn i Nakło) podpisały porozumienie o utworzeniu Bydgosko- Toruńskiego Obszaru Funkcjonalnego, gdzie będą realizowane Zintegrowane Inwestycje Terytorialne.

prace_skonczone_dok_do_kons_03_06_14_001.jpg
prace_skonczone_dok_do_kons_03_06_14_002.jpg
prace_skonczone_dok_do_kons_03_06_14_003.jpg
prace_skonczone_dok_do_kons_03_06_14_004.jpg

 

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!