Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 21.07.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Gminny konkurs Matematyk na medal

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Gminny konkurs Matematyk na medal Drukuj
Wpisał: Katarzyna Grabowska   
04.06.2014

Dnia 13 maja 2014r. w Szkole Podstawowej w Kowalewie Pom. odbył się XIX Gminny Konkurs Matematyk na medal dla klas drugich i trzecich. Do matematycznych zawodów przystąpiło 31 uczniów ze szkół podstawowych naszej gminy : Wielkiego Rychnowa, Pluskowęs, Wielkiej Łąki i Kowalewa Pom.

Komisja konkursowa w składzie: p. Danuta Płuciennik - Dębińska, p. Jadwiga Olejnik, p. Dorota Wardeńska, p. Małgorzata Łobodzińska oraz Katarzyna Grabowska  dokonała oceny prac i wyłoniła laureatów.

Matematykiem na medal na poziomie klas drugich został Michał Zacharek ze SP w Kowalewie Pom.,  II miejsce zajęła uczennica SP w Wielkim Rychnowie - Małgorzata Szymczak, a III -  Wiktoria Kobyłecka ze SP w Kowalewie Pom.  Wyróżnienie otrzymał  Mikołaj Siwiec ( SP w Wielkiej Łące).

Na najwyższym podium w klasach trzecich stanęli Martyna Boniecka oraz Aleksander Barański. Drugą lokatę uzyskała Julia Krupińska. Na trzecim  miejscu uplasował się Miłosz Wojciechowski. Laureaci są uczniami  SP w Kowalewie Pom.

Nagrodzonym , ich rodzicom i nauczycielom należą się gratulacje i życzenia dalszych sukcesów.

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Kowalewie Pom. p. Benedykt Mroziński ufundował dla najlepszych matematyków w naszej gminie nagrody książkowe. Każdy uczestnik konkursu otrzymał słodką niespodziankę sponsorowaną przez Radę Rodziców naszej szkoły oraz  upominek od wydawnictwa NIKO. Dziękujemy.

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!