Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 22.02.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Gminny konkurs Matematyk na medal

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Gminny konkurs Matematyk na medal Drukuj
Wpisał: Katarzyna Grabowska   
04.06.2014

Dnia 13 maja 2014r. w Szkole Podstawowej w Kowalewie Pom. odbył się XIX Gminny Konkurs Matematyk na medal dla klas drugich i trzecich. Do matematycznych zawodów przystąpiło 31 uczniów ze szkół podstawowych naszej gminy : Wielkiego Rychnowa, Pluskowęs, Wielkiej Łąki i Kowalewa Pom.

Komisja konkursowa w składzie: p. Danuta Płuciennik - Dębińska, p. Jadwiga Olejnik, p. Dorota Wardeńska, p. Małgorzata Łobodzińska oraz Katarzyna Grabowska  dokonała oceny prac i wyłoniła laureatów.

Matematykiem na medal na poziomie klas drugich został Michał Zacharek ze SP w Kowalewie Pom.,  II miejsce zajęła uczennica SP w Wielkim Rychnowie - Małgorzata Szymczak, a III -  Wiktoria Kobyłecka ze SP w Kowalewie Pom.  Wyróżnienie otrzymał  Mikołaj Siwiec ( SP w Wielkiej Łące).

Na najwyższym podium w klasach trzecich stanęli Martyna Boniecka oraz Aleksander Barański. Drugą lokatę uzyskała Julia Krupińska. Na trzecim  miejscu uplasował się Miłosz Wojciechowski. Laureaci są uczniami  SP w Kowalewie Pom.

Nagrodzonym , ich rodzicom i nauczycielom należą się gratulacje i życzenia dalszych sukcesów.

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Kowalewie Pom. p. Benedykt Mroziński ufundował dla najlepszych matematyków w naszej gminie nagrody książkowe. Każdy uczestnik konkursu otrzymał słodką niespodziankę sponsorowaną przez Radę Rodziców naszej szkoły oraz  upominek od wydawnictwa NIKO. Dziękujemy.

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!