Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 24.06.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Nasi uczniowie pierwsi w Bydgoszczy

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Nasi uczniowie pierwsi w Bydgoszczy Drukuj
Wpisał: Dorota Piątkowska   
04.06.2014

small.jpg2 czerwca 2014 r. ( w poniedziałek) najlepsi sprinterzy ze Szkoły Podstawowej  w Kowalewie Pom. uczestniczyli w XVI Europejskim Festiwalu Lekkoatletycznym - Bydgoszcz CUP. Zgłoszone Szkoły Podstawowe brały udział w sztafecie mieszanej ( 5 chłopców i 5 dziewczynek) na dystansie 50m.

Nasi mali sportowcy wylosowali numer startowy 17 i tor numer 7 oraz niebieską pałeczkę. Te symbole okazały się bardzo szczęśliwe dla naszej ekipy. Ale to tylko symbole.

Na stadionie Zawiszy w Bydgoszczy, przed główną trybuną wypełnioną zaproszonymi gośćmi i największymi gwiazdami polskiej lekkiej atletyki reprezentacja naszej szkoły stanęła do zawodów z ośmioma szkołami z województwa.

Emocjom nie było końca.

Nasi kibice wspólnie z dyrektorem  dopingowali zawodników szkoły z całych sił. Początek wydawał się trudny... ale co tam. Każda następna zmiana pokazała, jacy jesteśmy dobrzy. I koniec... Nie wierzyliśmy... zdobyliśmy - I miejsce. Jakie to było piękne. Małe miasteczko, niewielka szkoła - dzieci wystąpiły na tak dużej imprezie i pokazały, ile potrafią. Wróciliśmy ze złotymi medalami i przepięknym pucharem.

Ubrani w koszulki z herbem naszego miasta przekazane przez Burmistrza Miasta rozsławiliśmy naszą gminę w innym regionie województwa.

Reprezentanci sztafety: Karolina Glasa, Klaudia Budzińska, Natalia Zielińska, Zosia Jeżowska, Maja Jeżowska, Mateusz Glasa, Patryk Rutkowski, Krzysztof Słoma, Paweł Bartoszyński, Patryk Waszewski. Kibice: Dominika Szmytkowska,  Weronika Burak, Karol Leśniak, Wojciech Cebula, Dawid Opaliński, Marcin Jeżowski.

 1.jpg
 2.jpg
 4.jpg
 3.jpg

 

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!