Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 19.02.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Nasi uczniowie pierwsi w Bydgoszczy

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Nasi uczniowie pierwsi w Bydgoszczy Drukuj
Wpisał: Dorota Piątkowska   
04.06.2014

small.jpg2 czerwca 2014 r. ( w poniedziałek) najlepsi sprinterzy ze Szkoły Podstawowej  w Kowalewie Pom. uczestniczyli w XVI Europejskim Festiwalu Lekkoatletycznym - Bydgoszcz CUP. Zgłoszone Szkoły Podstawowe brały udział w sztafecie mieszanej ( 5 chłopców i 5 dziewczynek) na dystansie 50m.

Nasi mali sportowcy wylosowali numer startowy 17 i tor numer 7 oraz niebieską pałeczkę. Te symbole okazały się bardzo szczęśliwe dla naszej ekipy. Ale to tylko symbole.

Na stadionie Zawiszy w Bydgoszczy, przed główną trybuną wypełnioną zaproszonymi gośćmi i największymi gwiazdami polskiej lekkiej atletyki reprezentacja naszej szkoły stanęła do zawodów z ośmioma szkołami z województwa.

Emocjom nie było końca.

Nasi kibice wspólnie z dyrektorem  dopingowali zawodników szkoły z całych sił. Początek wydawał się trudny... ale co tam. Każda następna zmiana pokazała, jacy jesteśmy dobrzy. I koniec... Nie wierzyliśmy... zdobyliśmy - I miejsce. Jakie to było piękne. Małe miasteczko, niewielka szkoła - dzieci wystąpiły na tak dużej imprezie i pokazały, ile potrafią. Wróciliśmy ze złotymi medalami i przepięknym pucharem.

Ubrani w koszulki z herbem naszego miasta przekazane przez Burmistrza Miasta rozsławiliśmy naszą gminę w innym regionie województwa.

Reprezentanci sztafety: Karolina Glasa, Klaudia Budzińska, Natalia Zielińska, Zosia Jeżowska, Maja Jeżowska, Mateusz Glasa, Patryk Rutkowski, Krzysztof Słoma, Paweł Bartoszyński, Patryk Waszewski. Kibice: Dominika Szmytkowska,  Weronika Burak, Karol Leśniak, Wojciech Cebula, Dawid Opaliński, Marcin Jeżowski.

 1.jpg
 2.jpg
 4.jpg
 3.jpg

 

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!