Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 26.07.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Modernizacja dróg gminnych

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Modernizacja dróg gminnych Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
05.06.2014
small.jpgFirma Zakład Drogowo - Budowlany S. C. K. Wilczyński & M. Wilczyński z Lubicza został w przetargu wyłoniony jako wykonawca remontów 3 dróg gminnych: Szewa- Wielka Łąka, Srebrniki- Lądy i Wielkie Rychnowo w kierunku Kamionek potrwają do VI 2015r. i kosztować będą ponad 2mln. 600tys.zł.

Kolejność wśród tych trzech dróg ustali już sam wykonawca biorąc pod uwagę warunki pogodowe. Wszystkie te drogi ujęte są w wykazie dróg do remontów przyjętych uchwałą rady miejskiej w 2012r. Dodatkowo droga Srebrniki uzyskała dofinansowanie w wys. 80tys.zł. z marszałkowskiego projektu Ochrony Gruntów Rolnych (OGR).

W czasie podpisywania umowy właściciele: Krzysztof Wilczyńskiego i Mariusz Wilczyńskiego deklarowali wywiązanie się z zapisów umowy z najwyższą rzetelnością.

Firma pp. Wilczyńskich dała nam się poznać jako bardzo dobry specjalista. Remontowali nam już kilka dróg. Wierzę, że obecne prace również sprawnie pójdą. Korzystając z pięknej pogody wykonawca w ramach  ubiegłorocznej umowy skończył już ul. Kościuszki i wchodzi na dokończenie drogi Borówno- Paśniki Wielkie Rychnowo. Ma na to czas do końca czerwca- informuje Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski.

a.jpg

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!