Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 22.02.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Modernizacja dróg gminnych

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Modernizacja dróg gminnych Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
05.06.2014
small.jpgFirma Zakład Drogowo - Budowlany S. C. K. Wilczyński & M. Wilczyński z Lubicza został w przetargu wyłoniony jako wykonawca remontów 3 dróg gminnych: Szewa- Wielka Łąka, Srebrniki- Lądy i Wielkie Rychnowo w kierunku Kamionek potrwają do VI 2015r. i kosztować będą ponad 2mln. 600tys.zł.

Kolejność wśród tych trzech dróg ustali już sam wykonawca biorąc pod uwagę warunki pogodowe. Wszystkie te drogi ujęte są w wykazie dróg do remontów przyjętych uchwałą rady miejskiej w 2012r. Dodatkowo droga Srebrniki uzyskała dofinansowanie w wys. 80tys.zł. z marszałkowskiego projektu Ochrony Gruntów Rolnych (OGR).

W czasie podpisywania umowy właściciele: Krzysztof Wilczyńskiego i Mariusz Wilczyńskiego deklarowali wywiązanie się z zapisów umowy z najwyższą rzetelnością.

Firma pp. Wilczyńskich dała nam się poznać jako bardzo dobry specjalista. Remontowali nam już kilka dróg. Wierzę, że obecne prace również sprawnie pójdą. Korzystając z pięknej pogody wykonawca w ramach  ubiegłorocznej umowy skończył już ul. Kościuszki i wchodzi na dokończenie drogi Borówno- Paśniki Wielkie Rychnowo. Ma na to czas do końca czerwca- informuje Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski.

a.jpg

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!