Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 22.02.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Nie zbliżaj się zuchu do maszyny w ruchu.

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Nie zbliżaj się zuchu do maszyny w ruchu. Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
09.06.2014

nie_zblizaj_sie_000_09_06_12.jpgPod takim tytułem odbywa się IV ogólnopolska edycja konkursu plastycznego „Bezpiecznie na wsi" organizowanego przez KRUS. Celem konkursu jest promowanie pozytywnych zachowań związanych z pracą i zabawą na terenach wiejskich, poszerzanie wiedzy dzieci na temat bezpieczeństwa i higieny pracy w gospodarstwie rolnym, ze szczególnym uwzględnieniem zapobiegania wypadkom z udziałem maszyn i urządzeń wykorzystywanych w pracy rolnika oraz rozbudzanie i rozwijanie wrażliwości estetycznej i indywidualnych zdolności twórczych uczniów szkół podstawowych.

Zadaniem konkursowym było wykonanie pracy plastycznej w formacie A3, w dowolnej technice, o tematyce związanej z zapobieganiem wypadkom z udziałem maszyn i urządzeń wykorzystywanych w gospodarstwie rolnym.

Do konkursu na etapie wojewódzkim nadesłano 600 prac plastycznych. Prace konkursowe oceniane były w dwóch kategoriach wiekowych: I grupa to klasy 0-III, II grupa to klasy IV-VI. W grupie II najlepiej pracę plastyczną wykonała uczennica Szkoły Podstawowej w Pluskowęsach (gm. Kowalewo Pom.) Natalia Dąbrowska, która od początku uczestniczy w tym konkursie. W roku 2012 jej praca również zwyciężyła. Opiekunką Natalii jest nauczyciel plastyki Katarzyna Lewandowska.

W dniu 2 czerwca br. organizatorzy: p. Agnieszka Kopczyńska z KRUS Grudziądz i p. Tadeusz Ziółkowski z Kuj. Pom. Izby Rolniczej wręczyli uzdolnionej uczennicy list gratulacyjny i nominację na szczebel krajowy. To wyjątkowe wydarzenie było niespodzianką dla Natalii i miało miejsce w czasie szkolnych rozgrywek sportowych. Gratulacje Natalii złożyli również m.in. dyrektor Renata Kałuża, Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski, radny Jarosław Lewandowski, nauczyciel plastyki oraz

koleżanki i koledzy, którzy wierzą, że również w sejmie Natalia wykosi konkurentów i odbierze pierwszą nagrodę. Tego jej wszyscy życzymy.

nie_zblizaj_sie_001_09_06_12.jpg
nie_zblizaj_sie_002_09_06_12.jpg

 

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!