Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 28.07.2017
Z ostatniej chwili arrow Inwestycje arrow Dni wielkiej próby, czyli woda w basenie już jest

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Dni wielkiej próby, czyli woda w basenie już jest Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
10.06.2014

small.jpgKowalewska pływalnia przechodzi właśnie dni wielkiej próby. Wykonawca bada szczelność 3 niecek basenowych. Eliminacja przecieków przed ułożeniem ostatniej warstwy powierzchni (płytek) wykluczy w przyszłości problemy z ucieczką wody. Niecki są zalewane wodą na kilkanaście dni i sprawdza się jej poziom. Próby wypadają bardzo dobrze.

W dniu 22 kwietnia br. plac budowy wizytował przedstawiciel Inwestora, czyli gminy Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski wraz z pracownikami nadzorującymi w jego imieniu budowę oraz dyrektor Powiatowej Stacji Sanitarno Epidemiologicznej w Golubiu Dobrzyniu Lidia Jankowska. Po wszystkich zakamarkach osobiście oprowadził właściciel firmy Wiksbud Lipno Wiktor Sieradzki i kierownik robót Rafał Politowski.

Największe wrażenie na zwiedzających zrobiło serce obiektu czyli centrum zarządzania, gdzie znajdują się maszyny sterujące wszystkimi systemami. Od nich zależeć będzie bezpieczeństwo korzystających z obiektu.

Obiekt z zewnątrz pięknie się prezentuje, ale dopiero wejście na główną halę z nieckami lub zejście pod poziom basenów robi wrażenie. Współpraca z wykonawcą układa się bardzo dobrze, przez co dopiero teraz zwiedziłem plac budowy. Bardzo lubię pracować z profesjonalistami. Jednocześnie dziękuję za bardzo dobrą współpracę straży pożarnej jak i stacji sanitarno- epidemiologicznej, która pozwoli od początku wykluczyć wszelkie niedociągnięcia. Przecież wszystkim nam zależy na bezpieczeństwie korzystających- informuje Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski.

1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
7.jpg
8.jpg
9.jpg
10.jpg
11.jpg
12.jpg

 

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!