Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 26.06.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Sukcesy matematyczne uczniów

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Sukcesy matematyczne uczniów Drukuj
Wpisał: Małgorzata Kłos   
11.06.2014
small.jpegSukcesy matematyczne uczniów klas IV - VI
Szkoły Podstawowej w Kowalewie Pomorskim
w roku szkolnym 2013-2014
W lutym 2014 roku odbył się ostatni etap Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki, który jest organizowany przez Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy. Tegorocznym finalistą tego konkursu został Damian Wardziński - uczeń klasy V c. Następnym konkursem jest ,,Liga Zadaniowa". Odbywa się on na prawach konkursu przedmiotowego. Konkurs składa się z pięciu etapów: pierwszy, zwany inauguracyjnym odbywa się na terenie szkoły i wyłania uczestników do następnych etapów. Następne cztery  są spotkaniami na Wydziale Matematyki i Informatyki UMK - uczniowie rozwiązują tam za każdym razem 6 zadań. Ostatni etap wyłaniający laureatów uprawnia ich do zwolnienia ze sprawdzianu kompetencji klas szóstych.   W tym roku trzecie miejsce w tym konkursie zdobyli Natalia Oleś - uczennica klasy VI b i Damian Wardziński - uczeń klasy V c, a wyróżnienie Agata Kwiatkowska - uczennica klasy VI a.W marcu 2014r.odbył  się Międzynarodowy  Konkurs  ,, Kangur  Matematyczny",  który  na  terenie  Polski   organizowany  jest  przez  Wydział  Matematyki  i  Informatyki  UMK  w  Toruniu, Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych oraz  Association  Kangourou  sans Frontieres. Formą tego konkursu jest jednorazowy test.

Nagrody I-go stopnia w poszczególnych kategoriach otrzymali:

Kategoria ,,Maluch" - Mikołaj Ciecierski III a

Kategoria ,,Beniamin" - Damian Wardziński klasa V c,

Nagrody II-go stopnia w poszczególnych kategoriach otrzymali:

Kategoria ,,Żaczek" - Michał  Gruszecki klasa II a

- Szymon Górny klasa II a

- Kacper Skorasiński klasa II c

Kategoria ,,Maluch" - Aleksander Barański klasa III a

- Martyna Boniecka klasa III b

- Wiktor Górny klasa IV b c,

Kategoria ,,Beniamin" - Agata Kwiatkowska klasa VI a.

Konkursem przeprowadzanym na terenie naszej gminy jest Gminny Konkurs Matematyczny.
W tym roku była to już ósma edycja. Co roku ten konkurs odbywa się w innej szkole naszej gminy. Tegoroczny odbył się w Wielkiej Łące. Uczniowie naszej szkoły uplasowali się na następujących miejscach:

Klasa IV: -

II miejsce - Krzysztof Szyczewski klasa IV c

III miejsce - Stanisław Grzegórski klasa IV b

Klasa V:

I miejsce - Damian Wardziński klasa V c

III miejsce - Bartosz Małkiewicz klasa V a,

Klasa VI:

III miejsce - Agata Kwiatkowska klasa VIa,

Wszystkim  nagrodzonym  gratulujemy  i  życzymy  sukcesów  w  następnym  roku.

 1.jpeg
 2.jpeg
 3.jpeg
 4.jpeg
 5.jpeg
 6.jpeg
 7.jpg

 

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!