Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 28.06.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Wspaniała pamiątka

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Wspaniała pamiątka Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
17.06.2014

monografia_kowalewo_17_06_2014.jpgOd 10 czerwca można w Miejsko- Gminnym Ośrodku Kultury nabyć monografię „Gmina Kowalewo Pomorskie. Tradycja i nowoczesność". Cena 1 egzemplarza 50zł.  

Książka ta zawiera historię nie tylko miasta, ale wszystkich wsi i przysiółków. Wszystkich szkół oraz parafii i kościołów. Z niej można się dowiedzieć jak wyglądała bożnica żydowska czy jak wyposażony był kościół ewangelicki. Jakie przyśpiewki wykonywano i jakie legendy krążyły o naszych przodkach. Książka będzie wspaniałym prezentem i formą podziękowania wręczaną naszym przyjaciołom.

Jeszcze raz dziękuję osobom prywatnym i instytucjom za udostępnienie swoich kronik, zdjęć i podzielenie się wspomnieniami. Zachęcam do lektury.

Z poważaniem

Andrzej Grabowski

Burmistrz Miasta

 

 

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!