Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 20.02.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Wspaniała pamiątka

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Wspaniała pamiątka Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
17.06.2014

monografia_kowalewo_17_06_2014.jpgOd 10 czerwca można w Miejsko- Gminnym Ośrodku Kultury nabyć monografię „Gmina Kowalewo Pomorskie. Tradycja i nowoczesność". Cena 1 egzemplarza 50zł.  

Książka ta zawiera historię nie tylko miasta, ale wszystkich wsi i przysiółków. Wszystkich szkół oraz parafii i kościołów. Z niej można się dowiedzieć jak wyglądała bożnica żydowska czy jak wyposażony był kościół ewangelicki. Jakie przyśpiewki wykonywano i jakie legendy krążyły o naszych przodkach. Książka będzie wspaniałym prezentem i formą podziękowania wręczaną naszym przyjaciołom.

Jeszcze raz dziękuję osobom prywatnym i instytucjom za udostępnienie swoich kronik, zdjęć i podzielenie się wspomnieniami. Zachęcam do lektury.

Z poważaniem

Andrzej Grabowski

Burmistrz Miasta

 

 

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!