Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 21.07.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Ostatni mecz zakończony zwycięstwem

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Ostatni mecz zakończony zwycięstwem Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
23.06.2014

small.jpgZwycięstwem nad Spartą Brodnica 1:0 zdobytym na trzy minuty przed końcem spotkania kończy LKS Promień Kowalewo Pomorskie rundę wiosenną czwartej ligi. Strzelcem gola był Tomasz Zieliński.

Rozegrane w dniu 21 czerwca br. spotkanie było meczem o pozostanie w IV lidze. Egzamin zdaliśmy z trudem. Pomimo, że Sparta kończy tę rundę na pierwszej pozycji (79 punktów) i jesienną zacznie w III lidze, a awans zapewniła sobie już dwa tygodnie temu, to zbyt łatwo nie oddała nam 3 punktów. Obecnie kończymy rundę na 11 miejscu z 35 punktami.

Również kibice Sparty poważnie potraktowali spotkanie. Tłumnie najechali nasz stadion w czasie trwania drugiej połowy meczu. O planowanej „wizycie" służby mundurowe miały informację na długo przed spotkaniem. Dzięki policji z całego powiatu oraz firmie ochroniarskiej sportowego spotkania nie zakłóciły żadne ekscesy, a goście konwojowani przez pojazdy policyjne grzecznie wrócili na brodnicką ziemie.

Dziękuje służbom mundurowym za zaangażowanie i zapewnienie bezpieczeństwa kibicom i mieszkańcom gminy Kowalewo Pomorskie- informuje Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski.

Po meczu swoje pięć minut mieli również zawodnicy i zarząd klubu LKS Promień. Przy wspólnym  grillu Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski podziękował piłkarzom i trenerowi za ciężką pracę w trudnej, wiosennej rundzie. Musieli oni przecież nadrobić utracone punkty z rundy jesiennej.

Bardzo gorąco dziękuję za zapewnione emocje. Było trudno, ale kibice zawsze wiernie wspierali swoją drużynę. Przed nami drugi sezon w IV lidze. Już 3 sierpnia, w czasie 65 Turnieju Piłkarskiego o Puchar Miasta poznamy skład drużyny na nowy sezon. To trener zadecyduje z jakimi zawodnikami zechce współpracować i walczyć o punkty- podkreślał na spotkaniu Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski.

Natomiast prezes Jerzy Behrendt, członkowie zarządu klubu LKS Promień i wierni kibice zastanawiali się co będą robić w wolne soboty przez najbliższe dwa miesiące.

 1.jpg
 2.jpg
 4.jpg
 3.jpg
 6.jpg
 7.jpg
 8.jpg
 9.jpg
10.jpg
 11.jpg
 12.jpg

 

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!