Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 21.02.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Ostatni mecz zakończony zwycięstwem

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Ostatni mecz zakończony zwycięstwem Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
23.06.2014

small.jpgZwycięstwem nad Spartą Brodnica 1:0 zdobytym na trzy minuty przed końcem spotkania kończy LKS Promień Kowalewo Pomorskie rundę wiosenną czwartej ligi. Strzelcem gola był Tomasz Zieliński.

Rozegrane w dniu 21 czerwca br. spotkanie było meczem o pozostanie w IV lidze. Egzamin zdaliśmy z trudem. Pomimo, że Sparta kończy tę rundę na pierwszej pozycji (79 punktów) i jesienną zacznie w III lidze, a awans zapewniła sobie już dwa tygodnie temu, to zbyt łatwo nie oddała nam 3 punktów. Obecnie kończymy rundę na 11 miejscu z 35 punktami.

Również kibice Sparty poważnie potraktowali spotkanie. Tłumnie najechali nasz stadion w czasie trwania drugiej połowy meczu. O planowanej „wizycie" służby mundurowe miały informację na długo przed spotkaniem. Dzięki policji z całego powiatu oraz firmie ochroniarskiej sportowego spotkania nie zakłóciły żadne ekscesy, a goście konwojowani przez pojazdy policyjne grzecznie wrócili na brodnicką ziemie.

Dziękuje służbom mundurowym za zaangażowanie i zapewnienie bezpieczeństwa kibicom i mieszkańcom gminy Kowalewo Pomorskie- informuje Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski.

Po meczu swoje pięć minut mieli również zawodnicy i zarząd klubu LKS Promień. Przy wspólnym  grillu Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski podziękował piłkarzom i trenerowi za ciężką pracę w trudnej, wiosennej rundzie. Musieli oni przecież nadrobić utracone punkty z rundy jesiennej.

Bardzo gorąco dziękuję za zapewnione emocje. Było trudno, ale kibice zawsze wiernie wspierali swoją drużynę. Przed nami drugi sezon w IV lidze. Już 3 sierpnia, w czasie 65 Turnieju Piłkarskiego o Puchar Miasta poznamy skład drużyny na nowy sezon. To trener zadecyduje z jakimi zawodnikami zechce współpracować i walczyć o punkty- podkreślał na spotkaniu Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski.

Natomiast prezes Jerzy Behrendt, członkowie zarządu klubu LKS Promień i wierni kibice zastanawiali się co będą robić w wolne soboty przez najbliższe dwa miesiące.

 1.jpg
 2.jpg
 4.jpg
 3.jpg
 6.jpg
 7.jpg
 8.jpg
 9.jpg
10.jpg
 11.jpg
 12.jpg

 

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!