Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 25.02.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Mistrzostwa Polski Juniorów

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Mistrzostwa Polski Juniorów Drukuj
Wpisał: Magdalena Błach   
23.06.2014

small.jpgMistrzostwa Polski Juniorów do lat 16 i 18 w Trójboju Siłowym Klasycznym oraz Mistrzostwa Polski w Wyciskaniu Klasycznym Kielce 20.06.2014.

20 czerwca w Kielcach w miejscowej hali sportowej klubu „Tęcza-Społem" odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 16 i 18 w Trójboju Siłowym klasycznym oraz Mistrzostwa Polski w Wyciskaniu również w klasycznej formule.

Na zawodach tradycyjnie już nie mogło zabraknąć klubu z Kowalewa Pomorskiego. Sekcję Trójboju Siłowego LKS „PROMIEŃ" reprezentował Paweł Jastrzębski. Paweł to młody zawodnik mający zaledwie 14 lat ale występy na zawodach już nie są mu obce. Można Go było podziwiać na zawodach w Kowalewie podczas Memoriału w Trójboju czy Wyciskaniu.

Występ jako junior do lat 16 w wadze do 66kg Paweł może uznać za udany tym bardziej że był to jego pierwszy występ w randze Mistrzostw Polski. Podczas  podejść Paweł wykazał duży spokój i profesjonalizm oraz bardzo dobrą technikę .

Lekko nie było ale pięknie wykonany przysiad na 90 kg zaliczona klatka na 50 kg i fenomenalny martwy ciąg na 130 kg dał łączny wynik 270 kg i pozwolił zająć 3 miejsce na Mistrzostwach i zdobyć brązowy medal.

Trochę gorzej poszło Pawłowi w samym Wyciskaniu ale wyciśnięte 50 kg pozwoliło uplasować się na 10-tej lokacie.

Podczas startów Pawła mocno wspierał brat Radek oraz nasza najbardziej doświadczona zawodniczka Trójboju Magdalena Błach. Oboje nie kryli radości ze zdobytego medalu.

Teraz czas na odpoczynek regeneracje sił i świętowanie z osiągniętego wyniku a później znów powrót na siłownie i ciężka praca w drodze po kolejne sukcesy.

1.jpg
 2.jpg
 4.jpg
 3.jpg
 6.jpg
 7.jpg
 8.jpg
 9.jpg
 11.jpg

 

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!