Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 26.06.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Dzień Dziecka w Pluskowęsach

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Dzień Dziecka w Pluskowęsach Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
25.06.2014

small.jpgMieszkańcy wsi Pluskowęsy tradycyjnie w czasie Bożego Ciała zorganizowali festyn dla dzieci.

W dniu 19 czerwca br. świętowano Dzień Dziecka, powitano lato i cieszono się z nadchodzących wakacji. Co prawda pogoda nie rozpieszczała, ale zabawa była wspaniała. Organizatorzy: sołtys wsi Katarzyna Jaguś, rada sołecka, strażacy oraz członkowie Stowarzyszenia Na Rzecz KGW Pluskowęsy zapewnili dzieciom moc atrakcji. Dzięki uprzejmości sponsorów mogli do woli hasać w gumowym zamku i zjeżdżać z gumowych zjeżdżalni. Były kiermasze ze słodkościami i odpustowymi gadżetami. Animatorzy z Miejsko- Gminnego Ośrodka Kultury zapraszali do zabaw plastycznych, sportowych i zgadywanek.

W czasie festynu zaprezentowano efekty dwóch projektów artystycznych realizowanych przez lokalne Stowarzyszenie. Dzieci popisywały się swoimi taneczno- wokalnymi umiejętnościami, które na co dzień opanowują pod okiem pedagoga Elżbiety Dędzy, a młodzież wykonała kilka utworów z własnego, niedawno nagranego śpiewnika „Pieśni ziemi rodzinnej".

Obecny na festynie Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski pogratulował organizatorom pomysłowości i wręczył dzieciom słodycze. Życzył bezpiecznych wakacji i pięknej pogody. Do życzeń przyłączył się radny Jarosław Lewandowski.

  pluskowesy_uroczystosc_25_06_2014.jpg

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!