Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 20.02.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Dzień Dziecka w Pluskowęsach

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Dzień Dziecka w Pluskowęsach Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
25.06.2014

small.jpgMieszkańcy wsi Pluskowęsy tradycyjnie w czasie Bożego Ciała zorganizowali festyn dla dzieci.

W dniu 19 czerwca br. świętowano Dzień Dziecka, powitano lato i cieszono się z nadchodzących wakacji. Co prawda pogoda nie rozpieszczała, ale zabawa była wspaniała. Organizatorzy: sołtys wsi Katarzyna Jaguś, rada sołecka, strażacy oraz członkowie Stowarzyszenia Na Rzecz KGW Pluskowęsy zapewnili dzieciom moc atrakcji. Dzięki uprzejmości sponsorów mogli do woli hasać w gumowym zamku i zjeżdżać z gumowych zjeżdżalni. Były kiermasze ze słodkościami i odpustowymi gadżetami. Animatorzy z Miejsko- Gminnego Ośrodka Kultury zapraszali do zabaw plastycznych, sportowych i zgadywanek.

W czasie festynu zaprezentowano efekty dwóch projektów artystycznych realizowanych przez lokalne Stowarzyszenie. Dzieci popisywały się swoimi taneczno- wokalnymi umiejętnościami, które na co dzień opanowują pod okiem pedagoga Elżbiety Dędzy, a młodzież wykonała kilka utworów z własnego, niedawno nagranego śpiewnika „Pieśni ziemi rodzinnej".

Obecny na festynie Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski pogratulował organizatorom pomysłowości i wręczył dzieciom słodycze. Życzył bezpiecznych wakacji i pięknej pogody. Do życzeń przyłączył się radny Jarosław Lewandowski.

  pluskowesy_uroczystosc_25_06_2014.jpg

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!