Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 24.06.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Żółw sprinter

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Żółw sprinter Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
03.07.2014

Chodnik wzdłuż ulicy Odrodzenia w Kowalewie Pomorskim cieszy się dużym zainteresowaniem biegaczy, spacerowiczów i miłośników nordic walking. W niedzielne popołudnie (29.06.) przyłączył się do nich kolejny pasjonat. W czasie przejażdżki rowerzystka natknęła się na dużych rozmiarów  ....... żółwia lądowego (gatunek stepowy). Zwierze bardzo szybko poruszało się w kierunku miasta. Każdy absolwent szkoły podstawowej wie, że żółw stepowy to nie gatunek żyjący u nas na wolności, dlatego można przypuszczać, że najzwyczajniej dał nogę z czyjejś posesji.

Osoba, która stwierdzi brak pupilka może zgłosić się pod numer 665-109-805, czyli do autorki artykułu, gdzie żółw znalazł bezpieczne schronienie.

 

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!