Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 24.02.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Żółw sprinter

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Żółw sprinter Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
03.07.2014

Chodnik wzdłuż ulicy Odrodzenia w Kowalewie Pomorskim cieszy się dużym zainteresowaniem biegaczy, spacerowiczów i miłośników nordic walking. W niedzielne popołudnie (29.06.) przyłączył się do nich kolejny pasjonat. W czasie przejażdżki rowerzystka natknęła się na dużych rozmiarów  ....... żółwia lądowego (gatunek stepowy). Zwierze bardzo szybko poruszało się w kierunku miasta. Każdy absolwent szkoły podstawowej wie, że żółw stepowy to nie gatunek żyjący u nas na wolności, dlatego można przypuszczać, że najzwyczajniej dał nogę z czyjejś posesji.

Osoba, która stwierdzi brak pupilka może zgłosić się pod numer 665-109-805, czyli do autorki artykułu, gdzie żółw znalazł bezpieczne schronienie.

 

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!