Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 20.04.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Absolwenci kowalewskiego Przedszkola

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Absolwenci kowalewskiego Przedszkola Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
30.06.2014
small.jpgPszczółki i Biedronki, czyli 6-cio i 5-ciolatki po czterech latach nauki w Przedszkolu Publicznym w Kowalewie Pomorskim  opuszczają mury tej placówki. W dniu 26 czerwca br. nastąpiło uroczyste pożegnanie. Przedszkolacy, jak prawdziwi absolwenci, rozpoczęli ten dzień polonezem, a zakończyli podziękowaniami  i podrzuceniem biretów.

Towarzyszyli im dumni rodzice, Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski, dyrektor przedszkola Joanna Piasecka oraz wychowawczynie: Barbara Bezorowska i Izabela Orzechowska.  

Przedszkolaki piosenką i śpiewem pożegnały swoje panie i swoje przedszkole. Pochwaliły się wyuczonymi tańcami i pokazały, że już nie są dziećmi, ale prawdziwymi uczniami.

Gratuluje rodzicom i wychowawcom wspaniałego sukcesu. Nasze skarby są gotowe pójść do szkoły i z dumą reprezentować swoje przedszkole. Są rezolutne, odważne i otwarte na wyzwania. Wyrosną z nich wspaniali  gimnazjaliści, którzy będą z dumą reprezentować naszą gminę. Życzę im wspaniałych i bezpiecznych wakacji. - podkreślał na spotkaniu Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski przekazując absolwentom wakacyjne książeczki.

Rodzice wraz z przedszkolakami wręczyli kwiaty oraz upominki pracownikom przedszkola. Sami zaś otrzymali świadectwa i książki. Dyrektor przedszkola podziękowała przewodniczącemu rady rodziców Wojciechowi Górnemu za kilkuletnią pracę, który w swoim wystąpieniu podkreślał dobrą współpracę z organem prowadzącym, czyli burmistrzem miasta.

a.jpg

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!