Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 22.07.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Absolwenci kowalewskiego Przedszkola

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Absolwenci kowalewskiego Przedszkola Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
30.06.2014
small.jpgPszczółki i Biedronki, czyli 6-cio i 5-ciolatki po czterech latach nauki w Przedszkolu Publicznym w Kowalewie Pomorskim  opuszczają mury tej placówki. W dniu 26 czerwca br. nastąpiło uroczyste pożegnanie. Przedszkolacy, jak prawdziwi absolwenci, rozpoczęli ten dzień polonezem, a zakończyli podziękowaniami  i podrzuceniem biretów.

Towarzyszyli im dumni rodzice, Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski, dyrektor przedszkola Joanna Piasecka oraz wychowawczynie: Barbara Bezorowska i Izabela Orzechowska.  

Przedszkolaki piosenką i śpiewem pożegnały swoje panie i swoje przedszkole. Pochwaliły się wyuczonymi tańcami i pokazały, że już nie są dziećmi, ale prawdziwymi uczniami.

Gratuluje rodzicom i wychowawcom wspaniałego sukcesu. Nasze skarby są gotowe pójść do szkoły i z dumą reprezentować swoje przedszkole. Są rezolutne, odważne i otwarte na wyzwania. Wyrosną z nich wspaniali  gimnazjaliści, którzy będą z dumą reprezentować naszą gminę. Życzę im wspaniałych i bezpiecznych wakacji. - podkreślał na spotkaniu Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski przekazując absolwentom wakacyjne książeczki.

Rodzice wraz z przedszkolakami wręczyli kwiaty oraz upominki pracownikom przedszkola. Sami zaś otrzymali świadectwa i książki. Dyrektor przedszkola podziękowała przewodniczącemu rady rodziców Wojciechowi Górnemu za kilkuletnią pracę, który w swoim wystąpieniu podkreślał dobrą współpracę z organem prowadzącym, czyli burmistrzem miasta.

a.jpg

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!