Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 26.06.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Dzień Dziecka w Mlewcu

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Dzień Dziecka w Mlewcu Drukuj
Wpisał: Katarzyna Brzycka   
03.07.2014

atrakcje_03_07_2014.jpgJak co roku, Sołtys i Rada Sołecka sołectwa Mlewiec zorganizowali dla swoich najmłodszych mieszkańców- Dzień Dziecka. Dzieci, które w dniu 21.06.2014 roku przybyły do świetlicy wiejskiej na godz. 14:00, przywitane zostały przez przyjazne Smoki, zabawiające je  przez kolejne 2 godziny. Były tańce, śpiewy i konkursy, w których nagrodą było coś słodkiego. Pomimo nie najlepszej w tym dniu pogody, zabawa była bardzo udana.

Na spotkaniu obecny był także Burmistrz Miasta Pan Andrzej Grabowski, który z okazji Dnia Dziecka przekazał dzieciom słodki upominek.

Sołtys Jerzy Śliwka pragnie szczególne podziękować za pomoc w organizacji imprezy Pani Iwonie Moszkowicz oraz Paniom Annie Śliwka i Iwonie Balińskiej, które zadbały o wypieki i ładny wygląd sali w tym dniu.

 atrakcje_03_07_2014.jpg
 2.jpg
 4.jpg
 5.jpg
 6.jpg

 

 

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!