Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 21.03.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Dzień Dziecka w Mlewcu

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Dzień Dziecka w Mlewcu Drukuj
Wpisał: Katarzyna Brzycka   
03.07.2014

atrakcje_03_07_2014.jpgJak co roku, Sołtys i Rada Sołecka sołectwa Mlewiec zorganizowali dla swoich najmłodszych mieszkańców- Dzień Dziecka. Dzieci, które w dniu 21.06.2014 roku przybyły do świetlicy wiejskiej na godz. 14:00, przywitane zostały przez przyjazne Smoki, zabawiające je  przez kolejne 2 godziny. Były tańce, śpiewy i konkursy, w których nagrodą było coś słodkiego. Pomimo nie najlepszej w tym dniu pogody, zabawa była bardzo udana.

Na spotkaniu obecny był także Burmistrz Miasta Pan Andrzej Grabowski, który z okazji Dnia Dziecka przekazał dzieciom słodki upominek.

Sołtys Jerzy Śliwka pragnie szczególne podziękować za pomoc w organizacji imprezy Pani Iwonie Moszkowicz oraz Paniom Annie Śliwka i Iwonie Balińskiej, które zadbały o wypieki i ładny wygląd sali w tym dniu.

 atrakcje_03_07_2014.jpg
 2.jpg
 4.jpg
 5.jpg
 6.jpg

 

 

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!