Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 27.06.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Kolejna ścieżka pieszo- rowerowa w Kowalewie Pomorskim

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Kolejna ścieżka pieszo- rowerowa w Kowalewie Pomorskim Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
04.07.2014

small.jpgNikt nie ma wątpliwości, że samorząd gminy Kowalewo Pomorskie dba o bezpieczeństwo pieszych, rowerzystów, ale i kierowców. Kilometry ścieżek rowerowych biegną wzdłuż dróg krajowych, wojewódzkich i gminnych. Właśnie przystąpiono do układania nowej, wzdłuż ul. Drzymały, która połączy się z istniejącym traktem przy ul. Odrodzenia. Na odcinku zlokalizowanym wzdłuż posesji zabudowanych chodnik powstanie na poboczu z kostki polbrukowej. Na odcinku zlokalizowanym na terenie wiejskim chodnik będzie w granicy drogi, jako pas wytyczony na jezdni.

W dniu 4 lipca br. Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski podpisał umowę na wykonanie z p. Wojciechem Świątkowskim z firmy MURABET Golub Dobrzyń. Wykonawca ułoży chodnik do 15 września.

Życzę korzystającym ze ścieżek bezpiecznego podróżowania. Wiele osób korzysta z tej trasy udając się do zakładu pracy w Wielkim Rychnowie.- informuje Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski. 

Inwestycja ta ubiega się o 61% dofinansowanie ze środków unijnych w ramach programu Lider + za pośrednictwem Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania Dolina Drwęcy, gdzie jest gmina Kowalewo Pom. członkiem. 

1.jpg
 2.jpg
 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!