Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 19.04.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Kolejna ścieżka pieszo- rowerowa w Kowalewie Pomorskim

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Kolejna ścieżka pieszo- rowerowa w Kowalewie Pomorskim Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
04.07.2014

small.jpgNikt nie ma wątpliwości, że samorząd gminy Kowalewo Pomorskie dba o bezpieczeństwo pieszych, rowerzystów, ale i kierowców. Kilometry ścieżek rowerowych biegną wzdłuż dróg krajowych, wojewódzkich i gminnych. Właśnie przystąpiono do układania nowej, wzdłuż ul. Drzymały, która połączy się z istniejącym traktem przy ul. Odrodzenia. Na odcinku zlokalizowanym wzdłuż posesji zabudowanych chodnik powstanie na poboczu z kostki polbrukowej. Na odcinku zlokalizowanym na terenie wiejskim chodnik będzie w granicy drogi, jako pas wytyczony na jezdni.

W dniu 4 lipca br. Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski podpisał umowę na wykonanie z p. Wojciechem Świątkowskim z firmy MURABET Golub Dobrzyń. Wykonawca ułoży chodnik do 15 września.

Życzę korzystającym ze ścieżek bezpiecznego podróżowania. Wiele osób korzysta z tej trasy udając się do zakładu pracy w Wielkim Rychnowie.- informuje Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski. 

Inwestycja ta ubiega się o 61% dofinansowanie ze środków unijnych w ramach programu Lider + za pośrednictwem Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania Dolina Drwęcy, gdzie jest gmina Kowalewo Pom. członkiem. 

1.jpg
 2.jpg
 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!