Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 26.04.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Zakończenie pleneru malarskiego- wystawa poplenerowa

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Zakończenie pleneru malarskiego- wystawa poplenerowa Drukuj
Wpisał: Barbara Niewidział - Dyrektor MGOK   
08.07.2014

small.jpgStudenci II roku Instytutu Artystycznego Wydziału Malarstwa Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu pod opieką profesorów UMK Ireneusza Kopacz i Piotra Będkowskiego zakończyli plener malarski w Kowalewie Pomorskim. Do studentów dołączyli nasi młodzi „kowalewscy artyści".

Wszyscy razem zaprezentowali swoje prace na wystawie zorganizowanej w M-GOK z udziałem zaproszonych gości, m.in.: w imieniu Burmistrza Miasta p. Ewa Bąk Sekretarz Gminy przekazała życzenia wszystkim artystom wszelkiej pomyślności w pracy twórczej. Zaproszonym gościem reprezentującym uczelnię był p. Jan Pręgowski, który dziękował bardzo za współpracę i zaangażowanie w organizację plenerów odbywających się od kilku lat na ternie naszej gminy. Uczestnicy mini-pleneru mieli również okazję dowiedzieć się coś o historii naszej okolicy, przewodnikiem po mieście był p. Joachim Kupski Prezes Towarzystwa Miłośników Kowalewa. Dzieci były zachwycone opowieściami p. Joachima. Zgromadzone na zaprezentowanej wystawie zarówno prace studentów jak i naszej młodzieży bardzo się podobały. Liczymy na dalszą współpracę z toruńską uczelnią i cieszymy się, że nasze miasto i okolice są obiektem zainteresowania przyszłych może znamienitych artystów. Prace poplenerowe można oglądać w sali wystawowej nr 6 w M-GOK do 15 sierpnia 2014roku.Serdecznie zapraszamy.

  plener.jpg

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!