Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 22.06.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Zakończenie pleneru malarskiego- wystawa poplenerowa

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Zakończenie pleneru malarskiego- wystawa poplenerowa Drukuj
Wpisał: Barbara Niewidział - Dyrektor MGOK   
08.07.2014

small.jpgStudenci II roku Instytutu Artystycznego Wydziału Malarstwa Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu pod opieką profesorów UMK Ireneusza Kopacz i Piotra Będkowskiego zakończyli plener malarski w Kowalewie Pomorskim. Do studentów dołączyli nasi młodzi „kowalewscy artyści".

Wszyscy razem zaprezentowali swoje prace na wystawie zorganizowanej w M-GOK z udziałem zaproszonych gości, m.in.: w imieniu Burmistrza Miasta p. Ewa Bąk Sekretarz Gminy przekazała życzenia wszystkim artystom wszelkiej pomyślności w pracy twórczej. Zaproszonym gościem reprezentującym uczelnię był p. Jan Pręgowski, który dziękował bardzo za współpracę i zaangażowanie w organizację plenerów odbywających się od kilku lat na ternie naszej gminy. Uczestnicy mini-pleneru mieli również okazję dowiedzieć się coś o historii naszej okolicy, przewodnikiem po mieście był p. Joachim Kupski Prezes Towarzystwa Miłośników Kowalewa. Dzieci były zachwycone opowieściami p. Joachima. Zgromadzone na zaprezentowanej wystawie zarówno prace studentów jak i naszej młodzieży bardzo się podobały. Liczymy na dalszą współpracę z toruńską uczelnią i cieszymy się, że nasze miasto i okolice są obiektem zainteresowania przyszłych może znamienitych artystów. Prace poplenerowe można oglądać w sali wystawowej nr 6 w M-GOK do 15 sierpnia 2014roku.Serdecznie zapraszamy.

  plener.jpg

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!