Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 18.02.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Wakacje w mieście

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Wakacje w mieście Drukuj
Wpisał: Magdalena Charczuk   
11.07.2014

wakacje_w_miescie_01_11_07_14.jpgOkres wakacji to czas odpoczyku od szkoły, czas relaksu, możliwość wyjazdu i zwiedzania nowych, ciekawych miejsc.

Osoby, które nie wyjechały z Kowalewa Pomorskiego zapraszamy do spędzania czasu aktywnie na Centrum Rekreacji i Sportu, które otwarte jest do późnych godzin wieczornych. W godzinach od 10- 22 codziennie czeka na Was plac zabaw, boisko wielofunkcyjne, bieżnia, boiska Orlik, boisko do piłki plażowej, skate park oraz siłownia zewnętrzna.

Z początkiem lipca na kowalewskim skate parku organizowany jest obóz BMX Camp. W związku z tym uczestnicy mają wyłączność na korzystanie ze skate parku, ale zaobserwować można, że młodzież z Kowalewa i okolic podpatruje triki i korzysta z porad udzielanych przez profesjonalnych instruktorów jeżdząc razem z uczestnikami obozu po obiekcie. Jest to doskonała okazja do nauczenia się czegoś nowego.

Miejsko- Gminny Ośrodek Kultury w Kowalewie Pomorskim organizuje w dniach 04.08.2014 r.- 14.08.2014 r. cykl zajęć pod nazwą "Wakacje z MGOK" dla dzieci w wieku 7- 13 lat. Chętni mogą zapisywać się w MGOK od 16 lipca. Koszt udziału wynosi 70 zł. Podczas zajęć dzieci napewno nie będą sie nudzić, ponieważ organizatorzy przygotowali wiele zajęć oraz atrakcji.

Dodatkowo każdemu kto lubi aktywność fizyczną proponujemy długie spacery oraz wycieczki rowerowe do czego zachęcają coraz to nowe chodniki. Na leniuchów czekają pobliskie plaże i leżaki- czemu sprzyja piękna, wakacyjna pogoda.

Podsumowując w Kowalewie nie da się nudzić!

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!