Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 22.03.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Kolejne wielkie zmagania szachowe w Kowalewie Pomorskim

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Kolejne wielkie zmagania szachowe w Kowalewie Pomorskim Drukuj
Wpisał: Benedykt Mroziński   
15.07.2014
small.jpgW  miniony czwartek w Miejsko - Gminnym Ośrodku Kultury rozpoczął się XXI Międzynarodowy Turniej Szachowy. Po uroczystym otwarciu, którego dokonała  w imieniu Burmistrza  Andrzeja Grabowskiego, sekretarz Gminy Ewa Bąk,  prawie trzystu zawodników przystąpiło do szachowych zmagań. Rozgrywki odbywają się w sześciu grupach. Najlepsi szachiści grają w Open  A.

Wyjątkowo liczna jest w tym roku grupa  do ośmiu lat, która liczy 34 dzieci. Świadczy to o wzroście popularności  „królewskiej gry" wśród najmłodszych.  Szachiści korzystają  z boisk Centrum  Rekreacji i Sportu oraz wyjeżdżają nad pobliskie jeziora oraz do Torunia i Grudziądza. Wczoraj odbył się turniej piłkarski  dla szachistów, który poprowadził Darek Rozwadowski, a sędziował Sławomir Cerw. W godzinach wieczornych obył się atrakcyjny festyn, który prowadzili  pracownicy  MGOK-u na czele z dyrektor Barbarą Niewidział. W środę nastąpi uroczyste zakończenie i  wręczenie nagród.

1.jpg
 2.jpg
 3.jpg
 4.jpg
 5.jpg
 6.jpg
 7.jpg
 8.jpg

 

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!