Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 26.06.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Kolejne wielkie zmagania szachowe w Kowalewie Pomorskim

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Kolejne wielkie zmagania szachowe w Kowalewie Pomorskim Drukuj
Wpisał: Benedykt Mroziński   
15.07.2014
small.jpgW  miniony czwartek w Miejsko - Gminnym Ośrodku Kultury rozpoczął się XXI Międzynarodowy Turniej Szachowy. Po uroczystym otwarciu, którego dokonała  w imieniu Burmistrza  Andrzeja Grabowskiego, sekretarz Gminy Ewa Bąk,  prawie trzystu zawodników przystąpiło do szachowych zmagań. Rozgrywki odbywają się w sześciu grupach. Najlepsi szachiści grają w Open  A.

Wyjątkowo liczna jest w tym roku grupa  do ośmiu lat, która liczy 34 dzieci. Świadczy to o wzroście popularności  „królewskiej gry" wśród najmłodszych.  Szachiści korzystają  z boisk Centrum  Rekreacji i Sportu oraz wyjeżdżają nad pobliskie jeziora oraz do Torunia i Grudziądza. Wczoraj odbył się turniej piłkarski  dla szachistów, który poprowadził Darek Rozwadowski, a sędziował Sławomir Cerw. W godzinach wieczornych obył się atrakcyjny festyn, który prowadzili  pracownicy  MGOK-u na czele z dyrektor Barbarą Niewidział. W środę nastąpi uroczyste zakończenie i  wręczenie nagród.

1.jpg
 2.jpg
 3.jpg
 4.jpg
 5.jpg
 6.jpg
 7.jpg
 8.jpg

 

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!