Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 19.03.2018
Z ostatniej chwili arrow Ogłoszenia arrow ODBIÓR ŚCIEKÓW ZE ŚRODKÓW TRANSPORTU

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

ODBIÓR ŚCIEKÓW ZE ŚRODKÓW TRANSPORTU Drukuj
Wpisał: Paulina Wiśniewska   
16.07.2014

W związku z pismem Powiatowego Inspektora Sanitarnego w   Golubiu-Dobrzyniu, dotyczącym utrzymania właściwego stanu sanitarnego środowiska, obiektów, tras i miejscowości turystycznych, w tym zapewnienia warunków odbioru ścieków ze środków transportu informujemy, że oczyszczalnia ścieków w Kowalewie Pomorskim prowadzi odbiór nieczystości z autobusów turystycznych wyposażonych w sanitariaty, samochodów turystycznych - kamperów i przyczep turystycznych. W celu zrzutu nieczystości prosimy o kontakt z Zakładem Usług Wodnych w Ostrowitem, tel. (56) 683 62 96 lub 663 940 993.

Jednocześnie prosimy o zachowanie czystości i porządku i nie wylewanie ścieków z ww. środków transportu do przydrożnych rowów czy lasów, aby nie doprowadzać do zanieczyszczenia środowiska. 

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!