Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 29.06.2017
Z ostatniej chwili arrow Ogłoszenia arrow ODBIÓR ŚCIEKÓW ZE ŚRODKÓW TRANSPORTU

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

ODBIÓR ŚCIEKÓW ZE ŚRODKÓW TRANSPORTU Drukuj
Wpisał: Paulina Wiśniewska   
16.07.2014

W związku z pismem Powiatowego Inspektora Sanitarnego w   Golubiu-Dobrzyniu, dotyczącym utrzymania właściwego stanu sanitarnego środowiska, obiektów, tras i miejscowości turystycznych, w tym zapewnienia warunków odbioru ścieków ze środków transportu informujemy, że oczyszczalnia ścieków w Kowalewie Pomorskim prowadzi odbiór nieczystości z autobusów turystycznych wyposażonych w sanitariaty, samochodów turystycznych - kamperów i przyczep turystycznych. W celu zrzutu nieczystości prosimy o kontakt z Zakładem Usług Wodnych w Ostrowitem, tel. (56) 683 62 96 lub 663 940 993.

Jednocześnie prosimy o zachowanie czystości i porządku i nie wylewanie ścieków z ww. środków transportu do przydrożnych rowów czy lasów, aby nie doprowadzać do zanieczyszczenia środowiska. 

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!