Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 18.02.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Spotkanie seniorów przy grillu

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Spotkanie seniorów przy grillu Drukuj
Wpisał: Monika Sitniewska   
18.07.2014

small.jpgKowalewscy seniorzy po raz kolejny propagowali aktywny tryb życia. W dniu 17 lipca br. Członkowie Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów z Kowalewa, wspólnie z koleżankami i kolegami z zaprzyjaźnionych „Związków", udali się na grilla. Takie spotkanie to już tradycja, w której seniorzy chętnie uczestniczą. Dzięki życzliwości Dyrektor Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Kowalewie Pomorskim p. Barbary Niewidział seniorzy mogli piknikować w bardzo dogodnych warunkach.

Do wspólnego biesiadowania zaproszono również władze miasta. Samorząd  reprezentowała Sekretarz Gminy p. Ewa Bąk, która podziękowała za zaproszenie i przekazała na ręce Przewodniczącej Związku p. Marii Nowatki słodki upominek.

Członkowie Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów dzięki aktywnemu uczestnictwu w życiu społecznym i kulturalnym przełamują stereotypy na temat starości i przeciwdziałają izolacji osób starszych w społeczeństwie. Działania podejmowane przez kowalewskich seniorów są godne pochwały i uznania.

 1.jpg
 2.jpg
 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!