Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 26.06.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Spotkanie seniorów przy grillu

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Spotkanie seniorów przy grillu Drukuj
Wpisał: Monika Sitniewska   
18.07.2014

small.jpgKowalewscy seniorzy po raz kolejny propagowali aktywny tryb życia. W dniu 17 lipca br. Członkowie Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów z Kowalewa, wspólnie z koleżankami i kolegami z zaprzyjaźnionych „Związków", udali się na grilla. Takie spotkanie to już tradycja, w której seniorzy chętnie uczestniczą. Dzięki życzliwości Dyrektor Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Kowalewie Pomorskim p. Barbary Niewidział seniorzy mogli piknikować w bardzo dogodnych warunkach.

Do wspólnego biesiadowania zaproszono również władze miasta. Samorząd  reprezentowała Sekretarz Gminy p. Ewa Bąk, która podziękowała za zaproszenie i przekazała na ręce Przewodniczącej Związku p. Marii Nowatki słodki upominek.

Członkowie Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów dzięki aktywnemu uczestnictwu w życiu społecznym i kulturalnym przełamują stereotypy na temat starości i przeciwdziałają izolacji osób starszych w społeczeństwie. Działania podejmowane przez kowalewskich seniorów są godne pochwały i uznania.

 1.jpg
 2.jpg
 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!