Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 20.03.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Festyn parafialny w Pruskiej Łące

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Festyn parafialny w Pruskiej Łące Drukuj
Wpisał: Małgorzata Dębińska   
21.07.2014
fest_par_p_laka_20_07_14_000.jpgW niedzielę 20 lipca br. przy świetlicy w Pruskiej Łące odbył się festyn parafialny z okazji odpustu w kościele pw. św. Katarzyny i św. Małgorzaty w Wielkiej Łące.

Festyn rozpoczął się o godzinie 16.00. Dzieci miały okazję wziąć udział w grach i konkursach organizowanych przez pracowników Miejsko - Gminnego Ośrodka Kultury w Kowalewie Pomorskim.

 

Były zabawy z chustą, zmagania sportowe, puszczanie baniek mydlanych. Najmłodsi mogli również pomalować sobie twarz w bajkowe, kolorowe wzory. Na wszystkich uczestników festynu czekało ognisko, gdzie można było wspólnie z wszystkimi upiec kiełbaskę. Zainteresowaniem cieszyły się również przejażdżki konne.

Stowarzyszenie Kobiet Sołectwa Pruska Łąka, Rada Sołecka i Sołtys Jerzy Orłowski zadbali nie tylko o mieszkańców, ale i o przybyłych gości, wśród których byli m.in. Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski, ks. Benedykt Drewek oraz Sołtys Tomasz Matusewicz.

Organizatorzy zapewnili dobrą zabawę dla dzieci i dorosłych.

fest_par_p_laka_20_07_14_001.jpg
fest_par_p_laka_20_07_14_002.jpg
fest_par_p_laka_20_07_14_003.jpg
 
fest_par_p_laka_20_07_14_005.jpg
fest_par_p_laka_20_07_14_006.jpg
fest_par_p_laka_20_07_14_007.jpg
fest_par_p_laka_20_07_14_008.jpg

 

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!