Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 28.06.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Festyn parafialny w Pruskiej Łące

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Festyn parafialny w Pruskiej Łące Drukuj
Wpisał: Małgorzata Dębińska   
21.07.2014
fest_par_p_laka_20_07_14_000.jpgW niedzielę 20 lipca br. przy świetlicy w Pruskiej Łące odbył się festyn parafialny z okazji odpustu w kościele pw. św. Katarzyny i św. Małgorzaty w Wielkiej Łące.

Festyn rozpoczął się o godzinie 16.00. Dzieci miały okazję wziąć udział w grach i konkursach organizowanych przez pracowników Miejsko - Gminnego Ośrodka Kultury w Kowalewie Pomorskim.

 

Były zabawy z chustą, zmagania sportowe, puszczanie baniek mydlanych. Najmłodsi mogli również pomalować sobie twarz w bajkowe, kolorowe wzory. Na wszystkich uczestników festynu czekało ognisko, gdzie można było wspólnie z wszystkimi upiec kiełbaskę. Zainteresowaniem cieszyły się również przejażdżki konne.

Stowarzyszenie Kobiet Sołectwa Pruska Łąka, Rada Sołecka i Sołtys Jerzy Orłowski zadbali nie tylko o mieszkańców, ale i o przybyłych gości, wśród których byli m.in. Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski, ks. Benedykt Drewek oraz Sołtys Tomasz Matusewicz.

Organizatorzy zapewnili dobrą zabawę dla dzieci i dorosłych.

fest_par_p_laka_20_07_14_001.jpg
fest_par_p_laka_20_07_14_002.jpg
fest_par_p_laka_20_07_14_003.jpg
 
fest_par_p_laka_20_07_14_005.jpg
fest_par_p_laka_20_07_14_006.jpg
fest_par_p_laka_20_07_14_007.jpg
fest_par_p_laka_20_07_14_008.jpg

 

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!